11:20:12
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳
نرم افزار دُرنیوز
جدیدترین خبرها را در ایمیل خود داشته باشید.
دُرنیوز
حاج جواد اعتماد سعید از جمله مداحان اهل‌بیت(ع) که هم به عنوان راننده در جبهه حضور داشته و هم با صدای گرم و روضه‌هایش در کنار رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بوده و از این دوران خاطرات بسیاری دارد.
گروه جهاد و مقاومت مشرق - حاج جواد اعتماد سعید از ذاکرین شناخته شده اهل‌بیت(ع) با بیان خاطراتی از حضور خود در دوران دفاع مقدس در کنار رزمنده‌ها، اظهار کرد: من هم مانند دوستان دیگر  زیاد جبهه بودم از همان پیروزی انقلاب و آغاز دفاع مقدس وارد شدیم با بچه‌هایی که می‌رفتند همراه شدیم و با آنها اعزام می‌شدیم و در راه جبهه و جنگ بودیم و خاطرات بسیار زیاد و شیرینی از این دوران دارم. اتفاقا یک ماشین بزرگ داشتم از اداره برق با ماشین بزرگ می‌رفتم و خرج‌ توپ‌های 125 و 120 را می‌بردم.

وی با اشاره به یکی از خاطرات خود از این دوران، گفت: من بیشتر با تیپ المهدی که بچه های یزد بودند کار می‌کردم. در روز فتح خرمشهر، فکه بودم که با بیسیم گفتند خرمشهر سقوط کرد. سریع کمپرسیها بیایند خرمشهر و ما از فکه آمدیم و و در همان ایام من شهید شدن پسر عمویم را آنجا احساس کردم. از فکه رفتم خرمشهر یک راه اسیر آوردم کوت عبدالله اهواز خالی کردم و از آنجا من را فرستادند شوش دانیال مواد خوراکی بزن و سریع بیا خرمشهر، نگذاشتند شب بروم که شب شناسایی می‌کنند و می‌زنند لذا مجبور شدم بعد از نماز صبح حرکت کنم.

این مداح اهل‌بیت(ع) ادامه داد: صبح فردا آمدم دم مسجد جامع خرمشهر دو تا ماشین بود یک ولووm 12 و یک جیپ هم بود ما کنسرو و کمپوت بار می‌زدیم و در ماشین‌های بزرگ یخ بود بچه‌ها که از خط برمی‌گشتند این کمپوت‌ها را تگری می‌خوردند. ماشین من اول خالی شد و خودم را آماده کردم که برگردم و رفتم مسجد دو رکعت نماز شکر بخوانم. اذان که گفت مسجد را کوبیدند و بمباران کردند یک اوضاعی بود که خدا می‌داند، قتلگاه شده بود.

مداحی که در جبهه، راننده بود

اعتماد سعید افزود: در همین بمبارانِ مسجد جامع خرمشهر، درست وسط ماشین من یک کاتیوشا خورده بود و مثل جگر زلیخا شده بود و همه مدارکم هم داخل ماشین مانده بود. بیرون آمدم و دیدم مردم آب می‌ریزند تا ماشین را خاموش کنند، دیدم مردم می‌گفتند؛ بیچاره راننده. گفتم بابا راننده ماشین منم، سالم هستم. هیچ چیزی به من نشده و یک خراش هم نیافتاده است. بعد از این ماجرا سوار یک وانت شدم و آمدم بیرون خرمشهر که در راه بچه‌های اداره را دیدم و برگشتم.

وی معتقد است: این که بعد از چند سال حضور در جبهه به مقام شهادت و جانبازی نرسیده به خاطر این است که لیاقت و سعادت نداشته است.

اعتماد سعید درباره مداحی خود در جبهه برای رزمندگان و بیان خاطراتی در این زمینه هم، گفت: در کنار این کارهایی که انجام می‌دادیم، روضه هم می‌خواندیم و مداحی هم می‌کردیم و با رزمنده‌ها عشق می‌کردیم و هم در تیپ کار می‌کردم در چند عملیات هم شرکت کردم و چند بار ماشینم را زدند اما خراشی به خودم نیافتاد.

وی ادامه داد: پاتوق عاشقان، دوکوهه بود. حال و هوای خاصی آنجا بود، نیرو می‌آمد و جمع می‌شدند و سینه می‌زدند و عالمی بود. شب جمعه می‌آمدند کمیل می‌خواندند و سینه‌ می‌زدند و ما هم می‌خواندیم، حاج محسن اعتمادیان و حاج صادق آهنگران و حاج منصور ارضی و حاج محسن طاهری بودند و برای رزمنده‌ها می‌خواندند.

این ذاکر اهل‌بیت(ع) با ذکر خاطره‌ای از مداحی‌ در جبهه، گفت: یک شب رفتیم تیپ المهدی بخوانیم باران می‌آمد با یک لندکروز رفتیم. مرحوم مردانی و علی فراهانی و ترنج هم بودند. من گواهی رانندگی کمر شکن دارم به راننده گفتم در باران ترمز نزن، گفت بیخیال. سر یک پیچ  ترمز زد ماشین در رفت و یک طرف نیزار بود و یک طرف دره و ماشین چرخید و چرخید و کف جاده ایستاد و این عنایت اهل‌بیت(ع) بود. آن شب رفتیم تیپ المهدی(عج) بچه‌های یزد و شب قبل از عملیات خیبر بود. نور افکن آوردند که بخوانید، می‌خواهیم فیلمبرداری کنیم و از تلویزیون پخش کنیم من گفتم نمی‌خوانم. گفتند چرا؟ گفتم ما برای خدا آمده‌ایم و من نخواندم. آهنگران و اعتمادیان خواندند بعد فهمیدم چند دقیقه بعد نور افکن ترکیده و همه چیز به هم خورده است. من از آنجا رفتم تیپ قمر بنی هاشم و آقای مردانی هم یک شعری گفته بودند آن شب یک شب فراموش نشدنی بود.

اعتماد سعید درباره جایگاه روضه‌ها در تقویت روحیه رزمندگان نیز اظهار کرد: این روضه‌ها خیلی اثر می‌کرد و ما برای همین می‌رفتیم. یک شب در کوهه بی بلندگو خواندیم و بچه‌ها پاشدند و زدند به دریا روحشان شاد. این شعر را خوانیدم : «یاران همه رفتند جا مانده‌ام من/ دستم بگیر مولا درمانده‌ام من» به هر حال لیاقت نداشتیم و آنها رفتند و ما هم ماندیم اما شکر خدا برای ابی‌عبدالله نفس زدیم.دُرنیوز
او با بیان شیوا و استفاده بجا از تمثیلات و حکایات مفید و همچنین برخورداری از روحیه شاداب و شوخ طبعی توانست قلوب مردم را تسخیر کند.

 

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، در تصویر پایین روزهای جوانی حجت الاسلام والمسلمین شیخ «محسن قرائتی» را می‌بینید.

 

او از ابتدای طلبگی و تشرف به کسوت تبلیغ دین، با بیان شیوا و استفاده بجا از تمثیلات و حکایات مفید و همچنین برخورداری از روحیه شاداب و شوخ طبعی توانست قلوب مردم را تسخیر کند و به یک روحانی محبوب تبدیل شود.

 

 

 

 پول‌نیوز-روزنامه سعودی "المرصد" در اینترنت با انتشار عکسهایی از این خودرو، تأکید کرد که این زن با خریدن خودرویی جدید برای همسرش به مناسبت سالگرد ازدواجشان، آن را با دسته گل و نوشته‌هایی محبت آمیز آراست.

یکی از کاربران عربستانی در پایین این خبر نوشته است: "مبارک باشد!، ولی از همین اکنون به فکر این باش که خودرویی دیگر را به مناسبت ازدواج دومش تهیه کنی."صدای ایران - سال گذشته نشنال ژئوگرافیک‎ بیش از 7000 عکس از عکاسانی از بیش از 150 کشور جهان در 3 موضوع مردم، مکان ها و طبیعت دریافت کرد. اکنون در آستانه فراخوان امسال عکس نشنال ژئوگرافیک‎، نگاهی داریم به تصاویر برگزیده سال گذشته.دُرنیوز
افکارنبوز -   -  ورزشی - 
15 دقیقه و 23 ثانیه پیش
حضور علی کریمی مربی تیم ملی در تمرین تیم استقلال


دُرنیوز
فارس -   -  استان ها - 
29 دقیقه و 56 ثانیه پیش
فیلم «کیمیا» با حضور عوامل اجرایی و بازیگران آن در زنجان اکران اختصاصی شد.
خبرگزاری فارس: اکران اختصاصی فیلم «کیمیا» در زنجان به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، فیلم کیمیا با حضور برخی عوامل اجرایی آن، امشب در فرهنگسرای امام خمینی (ره) زنجان اکران اختصاصی شد. مهدی هاشمی، عبدالرضا صادقی‌جهانی، یوسف مرادلو و احمدیان فیلمبردار و دو بازیگر خردسال فیلم کیمیا هم در این اکران حضور داشتند. بعد از اکران فیلم کیمیا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در سخنان کوتاهی با اشاره به اکران فیلمی که بیشتر عوامل آن بومی هستند، اضافه کرد: فیلم کیمیا حاصل مشارکت بخش خصوصی در حوزه فرهنگ و هنر است. *اهمیت سرمایه‌های اجتماعی ناصر مقدمی با تاکید بر اهمیت سرمایه اجتماعی جامعه تصریح کرد: اهمیت سرمایه‌های اجتماعی اگر بیشتر از سرمایه‌های اقتصادی نباشد بدون شک کم‌تر نیست. در ادامه سرپرست انجمن سینمای جوان استان زنجان با تقدیر از عوامل فیلم کیمیا به ویژه بخش خصوصی افزود: حمایت از فیلمسازان جوان و برگزاری جشنواره‌های فیلم و عکس از جمله وظایف این انجمن محسوب می‌شود. مسعود الماسی تاکید کرد: کشف استعدادهای جوان در عرصه هنر یکی از رسالت‌های انجمن سینمای جوان است. وی با اشاره به حضور هنرمندان بومی در سینمای کشور ادامه داد: رضا میرکریمی یکی از این سینماگران است که قول همکاری با انجمن را هم داده است. در ادامه تهیه‌کننده و بازیگر نقش اول فیلم کیمیا (مهدی هاشمی) و کارگردان آن، عبدالرضا صادقی‌جهانی، سخنان کوتاهی در مورد فیلم ایراد کردند. صادقی‌جهانی با دشوار توصیف کردن تولید فیلم در مورد افراد زنده تاکید کرد: مدت‌ها بود با یوسف مرادلو در مورد ساخت دو فیلم صحبت شده بود که یکی در مورد ورزش‌های رزمی و دیگری در مورد صنعت روی بود که با ساخت فیلم کیمیا مورد دوم محقق شد. انتهای پیام/73004/گ۲۰


دُرنیوز
مشرق -   -  فرهنگی هنری - 
49 دقیقه و 26 ثانیه پیش
اسلام آمریکایی، اسلام قشری گری و خرافه آمیز و همچنین خشونت های جنون آمیزی که به نام اسلام و علیه وحدت جهان اسلام انجام می شود، همگی یک منشأ دارند و هدف این است که سیمای نورانی اسلام ناب محمدی در میان غبار توطئه ها و غوغای تبلیغات گم شود
به گزارش گروه فرهنگی مشرق، فراخوان چهارمین جشنواره مردمی رسول آفتاب به شرح زیر منتشر شد:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
فراخوان چهارمین جشنواره مردمی رسول آفتاب
داستان- خاطره- عکس-کاریکاتور
موضوع: فتنه اسلام در برابر اسلام
(صف آرایی اسلام آمریکایی در برابر اسلام ناب محمدی (ص))

•    اسلام واقعی را بشناسید و بشناسانید. ملت اسلام را بیدار و آگاه ساخته و تباین اسلام پیغمبر خدا و اولیای او را از اسلام ساختگی امثال معاویه و حکومت های غاصب و سایر دولت های دست نشانده استعمار که از تلویزیون ها و رادیوها و وزارتخانه ها به خورد مردم می دهند، به آنان برسانید و به دنیا بفهمانید که این اسلامی که دولت های دست نشانده از آن دم می¬زنند، ساخته و پرداخته سلاطین اموی و عباسی می باشد که در برابر قرآن و آیین مقدس پیامبر بزرگ اسلام درست شده است. (امام خمینی)

•    اسلام آمریکایی، اسلام قشری گری و خرافه آمیز و همچنین خشونت های جنون آمیزی که به نام اسلام و علیه وحدت جهان اسلام انجام می شود، همگی یک منشأ دارند و هدف این است که سیمای نورانی اسلام ناب محمدی در میان غبار توطئه ها و غوغای تبلیغات گم شود .(امام خامنه ای)

دعوت از هنرمندان آزاده ی جهان اسلام و تمامی ادیان
محورها:
ا- اسلام ناب محمدی
2- اسلام آمریکایی

جلوه های اسلام آمریکایی: اسلام تکفیری- اسلام لاییک- اسلام وهابیگری- اسلام التقاط- اسلام سازش و فرومایگی- اسلام مرفهین بی درد- اسلام جهل و خرافه پرستی- اسلام سرمایه داری مدرن و پول پرستی - اسلام تحجر و مقدس نمایی.
مصادیق: فتنه برعلیه نظام ولایی – امپراطور رسانه ای- سرکوب بیداری اسلامی - تفکیک دیانت و سیاست- تجزیه‌طلبی در جهان اسلام- تفرقه‌افکنی در میان امت اسلامی- زایش و پرورش اولاد نامشروع صهیونیزم، القاعده، منافقین، داعش و تشیع انگلیسی- سیطره اسلام معاویه بر کشورهای عربی  و اسلامی- ترویج لیبرالیسم و عرفان های سکولار و ...

شرایط: . هیچ محدودیتی در ارسال تعداد آثار وجود ندارد.
             .  شرکت در چند رشته بلامانع است.
            .  برای ارسال عکس، زمان و مکان عکس و نام عکاس حتماً ذکر شود.
            .  مشخصات صاحبان آثار اعم از: نام و نام خانوادگی- نام اثر- تاریخ تولد- میزان تحصیلات- شماره تماس همراه- ایمیل- و آدرس پستی ذکر شود.
           .  آثار خود را فقط از طریق پست الکترونیکی ارسال(ایمیل) کنید.
           .  مراسم اختتامیه در نیمه اول دی ماه 93 مقارن با سالگرد حماسه 9 دی برگزار خواهد شد.

 مهلت دریافت آثار: پایان آبان  ماه 1393                                         
نشانی پست الکترونیکی: info@rasouleaftab.ir
دُرنیوز
مشرق -   -  ورزشی - 
1 ساعت و 11 دقیقه پیش
واکنش عبدولی روی سکوی مدال
به گزارش مشرق، سعید عبدولی کشتی‌گیر شایسته ایرانی در نیمه نهایی وزن 71  کیلوگرم بازیهای آسیایی 2014 اینچئون با یک ناداوری کاملا روشن و در حالی که حریف کره ای خود را با چند فیتوی صحیح ضربه فنی کرد و داوران هم رای به برتری عبدولی دادند، با اعمال نفوذ کره ای ها رای برگردانده شد و در نهایت نماینده ایران 9-6 بازنده اعلام شد. (شرح کامل ماجرای کشتی جنجالی عبدولی)

در فیلم زیر واکنش جالب سعید را هنگام اهدای مدال و عکس یادگاری می بینید:


دُرنیوز
ایرباس 380 به عنوان پهن‌پیکرترین هواپیمای مسافری دنیا متعلق به امارات‌ایر، هم‌اکنون در فرودگاه امام خمینی (ره) با موفقیت به زمین نشست.
خبرگزاری مهر/ فارس: ایرباس 380 به عنوان پهن‌پیکرترین هواپیمای مسافری دنیا متعلق به امارات‌ایر، هم‌اکنون در فرودگاه امام خمینی (ره) با موفقیت به زمین نشست.

 این هواپیما که حامل حدود 515 مسافر است، لحظاتی پیش با حضور دست‌اندرکاران صنعت حمل و نقل هوایی کشور، مدیر‌عامل شرکت فرودگاه‌های کشور و نایب‌رئیس شرکت هواپیمای امارات‌ایر (ماجد المعلا) در فرودگاه امام خمینی (ره) به زمین نشست.

عکس: فرود بزرگترین هواپیمای جهان در ایران

عکس: فرود بزرگترین هواپیمای جهان در ایران

عکس: فرود بزرگترین هواپیمای جهان در ایران

عکس: فرود بزرگترین هواپیمای جهان در ایران

عکس: فرود بزرگترین هواپیمای جهان در ایران
دُرنیوز
نقی جعفری تصویر بسیار جالبی را برای ما ارسال کرده است که نشان از فرهنگ یک صاحبخانه است. او نوشته است که امیدواریم همه مردم با این فرهنگ با دیگران برخورد کنند.
مجله شبانه باشگاه خبرنگاران،
*********

مخاطبان گرامی برای ارسال آثار خویش به مطالب ذیل توجه نمایند:
 
1- موارد ارسالی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد.

2- نام و نام خانوادگی کاربری که قرار است به همراه اثر منتشر شود، ذکر گردد.

3- فایلهای متنی به فارسی نوشته شده باشند و آثار چند رسانه ای نیز در فرمت های متداول ارسال گردد.

4-  حق ویرایش یا اصلاح موارد ارسالی محفوظ است.

 bashgah.shabane@chmail.ir  برای ارسال مطالب مخاطبان گرامی در نظر گرفته شده است
دُرنیوز
"توماس کانتلی" یک بیمار سرطانی بود که در سال 2009 متوجه یک غده سرطانی خوش خیم در قسمت شکم خود شد. این بیماری با انجام برخی درمان های اولیه بهبود یافت ولی باعث شد تا توماس انگیزه خاصی برای کمک به این بیماران پیدا کند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، بیماران سرطانی از آن دسته افرادی هستند که همیشه نیازمند کمک هستند و باید ان ها را نه تنها از نظر مالی بلکه از نظر روحی روانی نیز حمایت کرد. انجام یک کار خیریه برای بیماران سرطانی می تواند روحیه آن ها را دوچندان کند.

"توماس کانتلی" یک بیمار سرطانی بود که در سال 2009 متوجه یک غده سرطانی خوش خیم در قسمت شکم خود شد. این بیماری با انجام برخی درمان های اولیه بهبود یافت ولی باعث شد تا توماس انگیزه خاصی برای کمک به این بیماران پیدا کند.

این مرد حالا سفری را آغاز کرده است که طی آن باید عرض آمریکا را به همراه یک توپ غول پیکر عبور کند. این سفر از 11 شهر مختلف عبور خواهد کرد و یک سالی به طول خواهند انجامید.

توماس اعتقاد دارد با اینکار می تواند توجه مردم را به این بیماری جلب کند و البته مقداری کمک مالی نیز از این طریق جمع آوری خواهد کرد. او می گوید برخی از مردم این بیماران را فراموش کرده اند در حالی که آن ها در سختی زندگی می کنند.
دُرنیوز
ورزش 3 -   -  ورزشی - 
1 ساعت و 54 دقیقه پیش
جک ویلشر که بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت به تمرینات آرسنال برگشته، امروز حسابی سر حال بود.


دُرنیوز
کمتر از یک هفته به آغاز بیست و یکمین دوره از مهم‌ترین رویداد بین‌المللی تئاتر کودک کشور باقی مانده و این روزها همدانی‌ها ضمن اعلام اسامی سالن‌های برگزاری جشنواره، شهر را برای برگزاری جشنواره تئاتر کودک مهیا می‌کنند.
کمتر از یک هفته به آغاز بیست و یکمین دوره از مهم‌ترین رویداد بین‌المللی تئاتر کودک کشور باقی مانده و این روزها همدانی‌ها ضمن اعلام اسامی سالن‌های برگزاری جشنواره، شهر را برای برگزاری جشنواره تئاتر کودک مهیا می‌کنند.
به گزارش «جوان»، این روزها شهر همدان رنگ پرتقالی به خود گرفته است؛ رنگی شاد که به عنوان نماد جشنواره تئاتر کودک از سوی پیام دهکردی دبیر جشنواره اعلام شده است و معابر و سالن‌های نمایش و مراکز هنری و فرهنگی شهر همدان به تبعیت از این رنگ، جامه پرتقالی بر تن کرده‌اند. اجراهای فضای باز جشنواره هم به محوطه مجتمع فرهنگی- هنری بوعلی، محوطه تالار فجر و محوطه مجتمع فرهنگی- هنری شهید آوینی رسیده و قرار است از ۱۵ مهر ماه آغاز شوند و تا ۲۱ مهر ماه در این مکان‌ها به نمایش در بیایند. ساعت اجرا‌ها در بخش صحنه‌ای از ۱۰ صبح تا ساعت ۱۸:۳۰ است و همچنین نمایش‌های خیابانی در دو نوبت صبح و بعدازظهر در محل‌های یاد شده با حضور گروه‌های منتخب اجرا می‌شوند. مجتمع فرهنگی- هنری بوعلی هم در این دوره از جشنواره هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۷ میزبان نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره است و علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در این اماکن به تماشای آثار ارائه شده بنشینند.
اجرای نمایش‌های سیار در شهرستان‌های اطراف همدان یکی از برنامه‌های این دوره از جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان است. با پیشنهاد استانداری همدان قرار است تماشاخانه سیار که از سوی ستاد مرکزی و با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی و مؤسسه توسعه هنرهای معاصر آماده شده است در شهرهای فامنین، بهار، ولیعصر (دیری)، جورقان، نهاوند، مهاجران و مریانج از ۱۴ تا ۲۰ مهر ماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر اجراهای سیار را به نمایش در آورد. کارگاه «شگردهای آفرینش فانتزی در تئا‌تر کودک و نوجوان» هم از دیگر بدعت‌های این دوره از جشنواره تئاتر کودک است و بر این اساس قرار است دکتر عطاءالله کوپال کارگاه «شگردهای آفرینش فانتزی در تئا‌تر کودک و نوجوان» ویژه هنرمندان شرکت‌کننده در بیست‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان را برگزار ‌کند.
خلاصه اینکه این روزها همدانی‌ها روزهای پر شوری را می‌گذرانند، انتظار برای برگزاری مهم‌ترین رویداد عرصه تئاتر کودک و نوجوان در این استان باعث شده چشم هنرمندان و هنردوستان تئاتر، از گوشه و کنار کشور به سمت هگمتانه خیره شود؛ شهری که با جشنواره‌اش می‌تواند حتی برای مدت کوتاهی هم که شده، روزهای خوشی را برای هنرمندان عرصه تئاتر کودک و نوجوان به ارمغان بیاورد، هنرمندانی که در این روزهای کمبود بودجه و امکانات، روزگار دشواری را سپری می‌کنند.


دُرنیوز
ورزش 3 -   -  ورزشی - 
2 ساعت و 5 دقیقه پیش
بوکسور تیم ملی ایران که در اینچئون به سرمی‌برد، عکسی یادگاری با ملی پوشان بسکتبال گرفته و در اینستاگرامش منتشر کرده است.


دُرنیوز
فارس -   -  استان ها - 
2 ساعت و 11 دقیقه پیش
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مرودشت گفت: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی گردشگری نمایشگاه عکس و پوستر در محل ورودی تخت جمشید با هدف شناساندن هرچه بیشتر جاذبه‌های گردشگری مرودشت برپا شد.
خبرگزاری فارس: مرودشت در تخت جمشید معرفی شد به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، سعید صفرزاده با بیان اینکه در این نمایشگاه تصاویری از جاذبه‌های کمتر شناخته‌شده شهرستان مرودشت در معرض دید بازدیدکنندگان و گردشگران قرارگرفته است برپایی این نمایشگاه‌ها را گامی مؤثر برای معرفی جاذبه‌های گردشگری این شهرستان خواند و اظهار داشت: شهرستان مرودشت علاوه بر مجاورت با مجموعه عظیم و تاریخی تخت جمشید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی و مذهبی بی‌شماری نیز برخوردار است که نیاز به معرفی بیشتر دارند. وی، مرودشت را شهری توریستی خواند که سالانه پذیرای میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی است. رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان مرودشت از دیگر اقدامات انجام‌شده به مناسبت روز جهانی جهانگردی را بازدید رایگان عموم از مجموعه جهانی تخت جمشید و استقبال و پذیرایی از میهمانان و گردشگران در تخت جمشید اعلام کرد. انتهای پیام/2448/ذ


دُرنیوز
598 -   -  ورزشی - 
2 ساعت و 17 دقیقه پیش
حمید سوریان، رکورد افسانه‌ای موحد را پارسال شکست.

به گزارش 598،وقتی در آستانه انتخابات شورای شهر با وجودانیکه ثبت نام کرده بود و برخی قهرمانان مدال‌دار شورا هم زیر پایش نشسته بودند، با اصرار هواداران پر تعداد کشتی در ایران تصمیم گرفت انصراف دهد، ورزشکار بماند، برای کشورش بجنگد و رکورد بزند.

آن کت و شلواری که اصلاً بهش نمی‌آمد را درآورد و دوباره گرمکن پوشید. جای پیراهن سفیدی که یقه‌ سه دگمه‌اش گلو را می‌فشرد، دوبنده عرق‌دار همیشگی را به تن کرد. رفت سالن کشتی شهرستان ری، بسم الله. دوباره مرارت، سه شیفت کارگری روی تشک، یکسال زجر برای طلای هفتم.

او دلاوری است که رکورد تاریخی زده و تیم ما را هم برای اولین بار در تاریخ به عنوان قهرمانی جهان رسانده.
این عکس از حضور امروز سوریان در اینچئون برداشته شده . جایی که قهرمان های خارجی می خواهند با این نابغه عکسی بیندازند .
دُرنیوز
598 -   -  ورزشی - 
2 ساعت و 17 دقیقه پیش
غفور و سید محمد موسوی در جمع خانواده های والیبالی ها که به اینچئون رفته اند ، تنهایند و غذایی که همسر آقای مهدوی زحمت کشیده را با خنده میل می کنند.


دُرنیوز
598 -   -  ورزشی - 
2 ساعت و 16 دقیقه پیش
این همان گروه داوری ایست که صبح امروز در نهایت بی شرمی طلای سعید عبدولی قهرمان ایرانی را از دستش درآورد .


 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20 

Please Wait...

نام و نام خانوادگی
نام:   
نام خانوادگی:   

رمز عبور
رمز عبور قبلی:
رمز عبور جدید:
تکرار رمز عبور جدید:  


تازه ترین خبرها
مهم ترین ترین خبرها
اخبار کلمه های کلیدی