6:43:59
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳
نرم افزار دُرنیوز
جدیدترین خبرها را در ایمیل خود داشته باشید.
دُرنیوز
ایرنا -   -  سیاسی - 
34 دقیقه و 28 ثانیه پیش
مشهد - ایرنا - فرمانده پلیس راه خراسان رضوی از کشته شدن دو نفر و مجروح شدن سه کودک بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی نیسان با کامیون در جاده سرخس این استان خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، سرهنگ محمد صفایی افزود: در این حادثه دو نفر از سرنشینان خودرو نیسان شامل مرد 35 ساله و زن 30 ساله در دم جان باختند و سه کودک آنان نیز به شدت مجروح شدند.

وی خاطر نشان کرد: کودکان مجروح، یک، هشت و 12 ساله هستند که برای مداوا ابتدا به بیمارستان سرخس انتقال یافتند که به علت شدت صدمات به مشهد اعزام شدند.

وی گفت: بررسی های کارشناسان تصادفات پلیس راه برای روشن شدن علت وقوع حادثه مزبور همچنان ادامه دارد.

7487 / 664/686

انتهای پیام /*


دُرنیوز
ایرنا -   -  اخبار برگزیده - 
44 دقیقه و 31 ثانیه پیش
مشهد - ایرنا - فرمانده پلیس راه خراسان رضوی از کشته شدن دو نفر و مجروح شدن سه کودک بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو نیسان با کامیون در جاده سرخس این استان خبر داد.

به گزارش روز شنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، سرهنگ محمد صفایی افزود: در این حادثه دو نفر از سرنشینان خودرو نیسان شامل مرد 35 ساله و زن 30 ساله در دم جان باخته و سه کودک آنان نیز به شدت مجروح و مصدوم شدند.

وی خاطر نشان کرد: کودکان مجروح، یک، هشت و 12 ساله هستند که برای مداوا ابتدا به بیمارستان سرخس انتقال یافتند که به علت شدت صدمات به مشهد اعزام شدند.

وی گفت: بررسی های کارشناسان تصادفات پلیس راه برای روشن شدن علت وقوع حادثه مزبور همچنان ادامه دارد.

7487 / 664

انتهای پیام /*


همدان/واحد مرکزی خبر/ اجتماعی

تصادف در محور همدان - زنجان 2 کشته برجا گذاشت.
جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت : بر اثر برخورد یک دستگاه وانت پیکان با یک دستگاه خودرو پیکان سواری در مسیر غار علیصدر 2 نفر جان باختند و 2 نفر مجروح شدند.
سرهنگ فکری علت این حادثه را انحراف به چپ خودرو وانت پیکان بیان کرد .
0002


دُرنیوز
روز گذشته بر اثر وقوع دو سانحه رانندگی در استان فارس، پنج نفر مصدوم و پنج تن دیگر جان خود را از دست دادند. . . .

به گزارش سرویس انتظامی برنا، رییس پلیس راه شمالی فارس در این رابطه گفت: در حادثه اول که در محور فرعی " خسروشیرین" شهرستان آباده رخ داد، یک دستگاه پیکان با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که بر اثر آن چهار نفر از سرنشینان پیکان در دم جان باختند.

سرهنگ " کسری سیروسی" با بیان اینکه در این حادثه رانندگان هر دو خودرو نیز مجروح و به بیمارستان انتقال داده شدند، افزود: کارشناس پلیس راه با حضور در محل، علت حادثه را انحراف به چپ خودرو پیکان اعلام کرد.

وی از برخورد دو دستگاه پراید و یک دستگاه کامیون در محور "خرامه- شیراز" خبر داد و تصریح کرد: در این حادثه سرنشین یکی از پرایدها فوت و سه تن دیگر از سرنشینان زخمی شدند.

سرهنگ " سیروسی" علت بروز این حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راننده یکی از خودروهای پراید اعلام کرد.دُرنیوز
ایرنا -   -  سیاسی - 
4 ساعت و 46 دقیقه پیش
سمنان - ایرنا - در تصادف تاکسی با کامیون در محور آرادان به سرخه در استان سمنان، بی توجهی راننده تاکسی که خانمی 34 ساله بود به جلو، به مرگ وی منجر شد.

به گزارش روز شنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، این تصادف ساعت 14 روز گذشته، در 53 کیلومتری محور آرادان به سرخه رخ داد که در آن تاکسی ون با عقب کامیون کشنده برخورد کرد.

در این سانحه راننده خانم تاکسی در دم جان باخت و مردی 30 ساله نیز مجروح و به بیمارستانی در گرمسار منتقل شد.ک/1

611/599

انتهای پیام /*


دُرنیوز
بر اثر تصادف دو خودرو در جاده شاهین دژ- میاندوآب آذربایجان غربی چهار نفر کشته و 7 نفر دیگر مجروح و روانه بیمارستان شدند.

4کشته و 7مجروح بر اثر تصادف پراید و پژو در جاده شاهین دژ- میاندوآب

جامعه > حوادث - بر اثر تصادف دو خودرو در جاده شاهین دژ- میاندوآب آذربایجان غربی چهار نفر کشته و 7 نفر دیگر مجروح و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در محور شاهین دژ به میاندوآب عوامل پلیس به همراه گروههای امدادی در محل حضور یافتند.

سرهنگ فرمانی گفت: با حضور ماموران مشخص شد پراید با پژو روآ تصادف کرده که بر اثر این حادثه دلخراش چهار نفر کشته و 7 نفر دیگر به شدت مجروح شده و روانه بیمارستان شدند.

او گفت: بر اساس اعلام کارشناسان انحراف به چپ راننده پژو روآ مهمترین عامل این حادثه ناگوار بوده است.

فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی در پایان از رانندگان خواست تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سفر ایمنی را برای خود و سرنشینانشان داشته باشند.

46282

 دُرنیوز
ایسنا -   -  اجتماعی - 
6 ساعت و 12 دقیقه پیش
یک دستگاه اتوبوس حامل چندین گردشگر خارجی و مسافر محلی در غرب «کاتماندو»، پایتخت نپال از مسیر منحرف شد و این حادثه 14 قربانی گرفت.

یک دستگاه اتوبوس حامل چندین گردشگر خارجی و مسافر محلی در غرب «کاتماندو»، پایتخت نپال از مسیر منحرف شد و این حادثه 14 قربانی گرفت.

به گزارش سرویس حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پلیس نپال اعلام کرد: این اتوبوس حامل تعدادی گردشگر خارجی و افراد بومی در یک بزرگراه کوهستانی از مسیر خود خارج شد که بر اثر این سانحه 14 تن کشته و بیش از 20 تن مجروح شدند. این افراد در حال بازگشت به شهرشان برای شرکت در فستیوال آئین هندی «دیوالی» بودند.

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، این اتوبوس 100 سرنشین داشت که بیشتر آن‌ها را شهروندان نپالی تشکیل می‌دادند. اتوبوس حدود 100 متر از مسیر جاده منحرف شده و به داخل یک سراشیبی عمیق سقوط کرد. پلیس در حال بررسی علت این حادثه است.

انتهای پیامدُرنیوز
سانحه رانندگی در محور شیراز - خرامه دو کشته بر جا گذاشت.
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران شیراز؛ رییس پلیس راههای شمال فارس گفت: در این حادثه که بر اثر برخورد 2 دستگاه پراید باکامیون ایسوزو در کیلومتر25 محور شیراز به خرامه رخ داد، پنج نفر نیز مصدوم شدند.

سرهنگ سیروسی افزود: مجروحان و کشته شدگان از یک خودرو پراید بودند.

وی ادامه داد: علت حادثه بی توجهی راننده خودرو پراید به جلو بوده است.

انتهای پیام/ز

منبع:واحدخبردُرنیوز
ایرنا -   -  سیاسی - 
7 ساعت و 53 دقیقه پیش
تبریز - ایرنا - مسوول اورژانس 115 آذرشهر گفت: در پی وقوع تصادف رانندگی و مصدومیت پنج نفر در این شهرستان، سه نفر از مصدومان بوسیله اورژانس هوایی به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال یافتند.

عبدالله اصغری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دیگر مجروحان این حادثه رانندگی در بیمارستان شهید مدنی آذرشهر تحت درمان قرار گرفتند که وضعیت آنان رضایت بخش است.

وی با قدردانی از همکاری و سرعت عمل اورژانس هوایی 115 تبریز افزود: این سومین امداد رسانی هوایی است که از این شهرستان به وسیله بالگرد صورت می گیرد.

مسوول اورژانس 115 آذرشهر اظهار کرد: در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری سمند در پنج کیلومتری جاده آذرشهر به طرف عجب شیر در سه راهی روستای هفت چشمه که به مقصد تبریز حرکت می کرد واژگون شده و چهار سرنشین و راننده آن مصدوم شدند.

شهرستان آذرشهر در حدود 50 کیلومتری جنوب تبریز واقع است.

7226/7240/245

انتهای پیام /*


دُرنیوز
موج -   -  استان ها - 
8 ساعت و 39 دقیقه پیش
روز گذشته بر اثر وقوع دو سانحه رانندگی در استان فارس، پنج نفر مصدوم و پنج تن دیگر جان خود را از دست دادند.
۳ آبان ۱۳۹۳ (۹:۴۴ق.ظ)

2 تصادف با 5 کشته و 5 مصدوم

روز گذشته بر اثر وقوع دو سانحه رانندگی در استان فارس، پنج نفر مصدوم و پنج تن دیگر جان خود را از دست دادند.
به گزارش خبرگزاری موج، رییس پلیس راه شمالی فارس در این رابطه گفت: در حادثه اول که در محور فرعی خسروشیرین شهرستان آباده رخ داد، یک دستگاه پیکان با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که بر اثر آن چهار نفر از سرنشینان پیکان در دم جان باختند.
سرهنگ کسری سیروسی با بیان اینکه در این حادثه رانندگان هر دو خودرو نیز مجروح و به بیمارستان انتقال داده شدند، افزود: کارشناس پلیس راه با حضور در محل، علت حادثه را انحراف به چپ خودرو پیکان اعلام کرد.
وی از برخورد دو دستگاه پراید و یک دستگاه کامیون در محور خرامه- شیراز خبر داد و تصریح کرد: در این حادثه سرنشین یکی از پرایدها فوت و سه تن دیگر از سرنشینان زخمی شدند.
سرهنگ سیروسی علت بروز این حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راننده یکی از خودروهای پراید اعلام کرد.


دُرنیوز
تهران - ایرنا - رییس پلیس راه شمالی فارس گفت: بر اثر وقوع دو سانحه رانندگی در استان فارس، در روز گذشته پنج نفر مصدوم و پنج تن دیگر جان خود را از دست دادند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «کسری سیروسی» در این رابطه گفت: در حادثه اول که در محور فرعی ' خسروشیرین' شهرستان آباده رخ داد، یک دستگاه پیکان با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که بر اثر آن چهار نفر از سرنشینان پیکان در دم جان باختند.

وی با بیان اینکه در این حادثه رانندگان هر دو خودرو نیز مجروح و به بیمارستان انتقال داده شدند، افزود: کارشناس پلیس راه با حضور در محل، علت حادثه را انحراف به چپ خودرو پیکان اعلام کرد.

وی از برخورد دو دستگاه پراید و یک دستگاه کامیون در محور 'خرامه- شیراز' خبر داد و تصریح کرد: در این حادثه سرنشین یکی از پرایدها فوت و سه تن دیگر از سرنشینان زخمی شدند.

سیروسی علت بروز این حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راننده یکی از خودروهای پراید اعلام کرد.

اجتمام**7268 ** 1418

انتهای پیام /*


دُرنیوز
ایرنا -   -  سیاسی - 
10 ساعت و 51 دقیقه پیش
زنجان - ایرنا - رییس راهنمایی و رانندگی شهرستان زنجان گفت: در تصادفات خسارتی زیر50 میلیون ریال نیازی به حضور عوامل راهنمایی و رانندگی در محل به منظور تنظیم کروکی نیست.

سرگرد عباس مظفری روزشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: درچنین مواقعی بهتر است رانندگان خودروها را به منتهی الیه سمت راست هدایت کنند تا موجب ترافیک و یا تصادف زنجیره ای نشوند.

وی اظهار کرد: طی هفته جاری در پل روگذر ولیعصر (عج) شهر زنجان دو دستگاه کامیون با یکدیگر برخورد کرده بودند که سهل انگاری رانندگان در هدایت این خودروها به منتهی الیه سمت راست باعث شد تا هشت وسیله نقلیه دیگر عبوری از این محل با یکدیگر برخورد کرده و علاوه بر تحمیل خسارت به رانندگان و بیمه ، ترافیک سنگینی نیز بوجود آید.

مظفری افزود: در تصادفات خسارتی جزئی حتی اگر طرفین یکدیگر را مقصر حادثه بدانند بازهم باید خودروهای دراختیار را به منتهی الیه سمت راست هدایت و مسیر را برای تردد دیگر وسایط نقلیه باز کرده و سپس با پلیس راهنمایی و رانندگی به منظور تعیین مقصر تماس بگیرند تا تکلیف روشن شود.

رییس راهنمایی و رانندگی شهرستان زنجان گفت: رانندگان مطمئن باشند با هدایت خودروها به نقطه امن و مطمئن صحنه تصادف به هم نمی خورد وگرنه با حضور پلیس در محل برخورد راننده مقصر حادثه علاوه بر پرداخت خسارت به جریمه درنظر گرفته شده نیز محکوم خواهد شد.

سرگرد مظفری تصریح کرد: اگر رانندگان وسایط نقلیه به مقررات راهنمایی و رانندگی تن در دهند و در حین رانندگی از 'صحبت کردن با تلفن همراه و سرنشینان، گرفتن بچه در بغل ، خوردن و آشامیدن ، سرعت غیرمجاز ، سبقت از سمت راست ، عبور از چراغ قرمز ، عدم رعایت فاصله طولی و دیگر کارهای خطرآفرین و حادثه ساز' اجتناب کنند به حتم میزان سوانح رانندگی به جد با کاهش مواجه خواهد شد.

وی افزود: برخی رانندگان خودروها نسبت به عبور عابرین پیاده از عرض خیابان و معابر حتی در محل های خط کشی شده ویژه عابرین نه فقط بی توجه هستند بلکه بر سرعت خودرو نیز می افزایند که گاهی این کار به آسیب دیدگی و شاید هم به مرگ عابر تمام شود و عزیز یا عزیزانی از دست رفته و خانواده هایشان برای همیشه داغدار می شوند.

597/596

انتهای پیام /*


دُرنیوز
تصادف رانندگی در محور شیراز - خرم بید موجب کشته شدن یک نفر شد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران شیراز؛ رییس پلیس راه شمال فارس گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون کشنده با یک دستگاه وانت نیسان و یک دستگاه سمند ، راننده سمند جان باخت .

سرهنگ سیروسی ادامه داد: علت این حادثه انحراف به چپ خودروی وانت نیسان بوده است.

انتهای پیام/شدُرنیوز
شریان -   -  اجتماعی - 
17 ساعت و 52 دقیقه پیش
بر اثر تصادف سه دستگاه خودرو در محور ارتباطی خدابنده سه نفر از سرنشینان کشته و هشت نفر مصدوم شدند.
 
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان با تایید این خبر گفت: این سانحه رانندگی بعدازظهر پنجشنبه در سه راهی روستای 'پیرمرزبان' رخ داده و بر اثر شدت برخورد در مجموع 11 نفر کشته و مصدوم شدند.

دکتر سیدرضا موسوی زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از اطلاع اورژانس از این حادثه نخستین آمبولانس جهت نجات و انتقال مصدومین از پایگاه 'زرین رود' پس از هشت دقیقه به محل حادثه رسید.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه رانندگی دو نفر از سرنشینان این خودروها در دم فوت شده بودند و یکی از آنان نیز در حین انتقال به بیمارستان تسلیم مرگ شد.

وی یادآور شد: چهار نفر این مصدومان در محل حادثه بطور سرپایی مورد درمان قرار گرفته و چهار مصدوم دیگر نیز جهت ادامه مداوا با آمبولانس های اعزامی به محل به بیمارستان امیرالمومنین خدابنده انتقال یافتند.


دُرنیوز
در 6 تصادف که طی 24 ساعت گذشته در جاده های ایران رخ داد، 15 نفر کشته و 25 نفر دیگر مصدوم شدند.

مرگ 4سرنشین پیکان در زنجان/ 15کشته و 25مجروح در 6تصادف

جامعه > حوادث - در 6 تصادف که طی 24 ساعت گذشته در جاده های ایران رخ داد، 15 نفر کشته و 25 نفر دیگر مصدوم شدند.
ردیف خودروهای تصادفی زمان مکان تعداد کشته‌ها تعداد مجروحان شرح ماجرا علت
1 پیکان با کامیون بامداد جمعه 2 آبان استان زنجان، کیلومتر 37 لاین شمالی آزادراه زنجان - تبریز 4 نفر مجروح نداشت

چهار سرنشین پیکان در تصادف با کامیون در زنجان جان باختند، در این حادثه پیکان ابتدا با گاردریل در کیلومتر 37 لاین شمالی آزادراه زنجان - تبریز تصادف کرد سپس به لاین میانی جاده هدایت شده و با کامیون تصادف کرد

علت وقوع تصادف عامل انسانی است و راننده پیکان به دلیل خواب‌آلودگی و عدم هوشیاری نتوانسته خودرویش را کنترل کند
2 سمند با سوناتا  بامداد جمعه 2 آبان استان زنجان، کیلومتر 29 لاین جنوبی آزادراه زنجان - قزوین کشته نداشت 6 نفر

 سمند با سوناتا در کیلومتر 29 لاین جنوبی آزادراه زنجان - قزوین تصادف کرد که شش نفر مجروح شدند

علت وقوع تصادف اعلام نشده است
3 کامیون با پیکان و پراید جمعه 2 آبان استان زنجان، محور خدابنده ـ همدان  3 نفر 8 نفر

کامیون با پیکان و پراید در محور خدابنده ـ همدان تصادف کرد، در این حادثه سه نفر از سرنشینان پراید فوت کرده‌ و هشت نفر دیگر نیز مجروح شدند که به بیمارستان انتقال یافتند

سرعت غیرمجاز و عدم رعایت فاصله طولی
4 6 خودرو جمعه 2 آبان استان بوشهر، جاده گناوه به بندر امام حسن دیلم 4 نفر 4 نفر در تصادف زنجیره ای جاده گناوه به بندر امام حسن دیلم در استان بوشهر، چهار نفر کشته و چهار نفر دیگر مصدوم شدند، در این سانحه پس از تصادف رودروی سمند و پراید ، چهار خودرو دیگر نیز که در این مسیر درحال تردد بودند با آنان تصادف کردند، قربانیان تصادف با خودرو نجات پایگاه امداد ونجات جاده ای بینک رهاسازی شده و چهار مصدوم نیز با آمبولانس اور‍ژانس 115 و پایگاه امداد و نجات جاده هلال احمر به بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه انتقال یافتند علت وقوع تصادف اعلام نشده است
5 2 پیکان وانت صبح جمعه 2 آبان استان کرمان، محور روستایی شریف‌آباد به کشکوئیه رفسنجان 2 نفر 2 نفر

بر اثر تصادف دو پیکان وانت در محور روستایی شریف‌آباد به کشکوئیه رفسنجان دو نفر جان خود را از دست دادند و دو نفر دیگر نیز زخمی شدند

انحراف به چپ یکی از خودروها
6 پراید با کامیون ایسوزو ظهر جمعه 2 آبان استان فارس، محور شیراز به خرامه  2 نفر 5 نفر بر اثر تصادف پراید با کامیون ایسوزو در محور شیراز به خرامه متاسفانه دو نفر در دم جان باختند و پنج نفر دیگر نیز به شدت زخمی شدند که پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل شدند علت وقوع تصادف اعلام نشده است

47282دُرنیوز
ایرنا -   -  اخبار برگزیده - 
22 ساعت و 17 دقیقه پیش
زنجان - ایرنا - بر اثر تصادف سه دستگاه خودرو در محور ارتباطی خدابنده سه نفر از سرنشینان کشته و هشت نفر مصدوم شدند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان با تایید این خبر گفت: این سانحه رانندگی بعدازظهر پنجشنبه در سه راهی روستای 'پیرمرزبان' رخ داده و بر اثر شدت برخورد در مجموع 11 نفر کشته و مصدوم شدند.

دکتر سیدرضا موسوی زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از اطلاع اورژانس از این حادثه نخستین آمبولانس جهت نجات و انتقال مصدومین از پایگاه 'زرین رود' پس از هشت دقیقه به محل حادثه رسید.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه رانندگی دو نفر از سرنشینان این خودروها در دم فوت شده بودند و یکی از آنان نیز در حین انتقال به بیمارستان تسلیم مرگ شد.

وی یادآور شد: چهار نفر این مصدومان در محل حادثه بطور سرپایی مورد درمان قرار گرفته و چهار مصدوم دیگر نیز جهت ادامه مداوا با آمبولانس های اعزامی به محل به بیمارستان امیرالمومنین خدابنده انتقال یافتند.

597/596/542

انتهای پیام /*


دُرنیوز
ایرنا -   -  اخبار برگزیده - 
22 ساعت و 29 دقیقه پیش
زنجان - ایرنا - بر اثر تصادف سه دستگاه خودرو 'کامیون ، پراید و پیکان' در محور ارتباطی خدابنده سه نفر از سرنشینان کشته و هشت نفر مصدوم شدند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان با تایید این خبر گفت: این سانحه رانندگی حوالی ساعت 12/30 دقیقه ظهر روز گذشته /پنجشنبه/ در سه راهی روستای 'پیرمرزبان' رخ داده و بر اثر شدت برخورد در مجموع 11 نفر کشته و مصدوم شدند.

دکتر سیدرضا موسوی زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: موضوع تصادف ساعت 42/12 دقیقه به اورژانس اطلاع داده شد که نخستین آمبولانس جهت نجات و انتقال مصدومین از پایگاه 'زرین رود' پس از هشت دقیقه به محل حادثه رسید.

وی اظهار کرد: آمبولانس دوم نیز بلافاصله از مرکز اورژانس شهرستان خدابنده به محل حادثه اعزام و ساعت 8/13 دقیقه بر بالین مصدومان حاضر و به یاری آنان شتافتند.

موسوی زاده افزود: متاسفانه در این حادثه رانندگی دو نفر از سرنشینان این خودروها در دم فوت شده بودند و یکی از آنان نیز در حین انتقال به بیمارستان تسلیم مرگ شد.

وی یادآور شد: چهار نفر این مصدومان در محل حادثه بطور سرپایی مورد درمان قرار گرفته و چهار مصدوم دیگر نیز جهت ادامه مداوا با آمبولانس های اعزامی به محل به بیمارستان امیرالمومنین خدابنده انتقال یافتند.

597/596

انتهای پیام /*


دُرنیوز
شیراز - ایرنا- مدیر مرکز مدیریت و حوادث و فوریتهای پزشکی استان فارس گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه پراید با کامیون ایسوزو که ظهر امروز (جمعه )در محور شیراز به خرامه صورت گرفت ، دو نفر کشته و پنج نفر نیز زخمی شدند.

'کامران فیروزی ' به خبرنگار ایرنا افزود: در پی تماس تلفن با مرکز پیام اورژانس 115شیراز بلافاصله نیروهای اورژانس 115به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت : متاسفانه در این حادثه دو نفر در دم جان باخته بودند و پنج نفر دیگر که به شدت زخمی شده بودند پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل شدند.

7366/ 667 / 1539

انتهای پیام /*


دُرنیوز
شیراز - ایرنا- مدیر مرکز مدیریت و حوادث و فوریتهای پزشکی استان فارس گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه پراید با کامیون ایسوزو که ظهر امروز (جمعه )در محور شیراز به خرامه صورت گرفت ، دو نفر کشته و پنج نفر نیز زخمی شدند.

'کامران فیروزی ' به خبرنگار ایرنا افزود: در پی تماس تلفن با مرکز پیام اورژانس 115شیراز بلافاصله نیروهای اورژانس 115به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت : متاسفانه در این حادثه دو نفر در دم جان باخته بودند و پنج نفر دیگر که به شدت زخمی شده بودند پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل شدند.

7366/ 667 / 1539

انتهای پیام /*


دُرنیوز
شیراز - ایرنا- مدیر مرکز مدیریت و حوادث و فوریتهای پزشکی استان فارس گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه پراید با کامیون ایسوزو که ظهر امروز (جمعه )در محور شیراز به خرامه صورت گرفت ، دو نفر کشته و پنج نفر نیز زخمی شدند.

کامران فیروزی به خبرنگار ایرنا افزود: در پی تماس تلفن با مرکز پیام اورژانس 115شیراز بلافاصله نیروهای اورزانس 115به محل حادثه اعزام شدند.
ویگفت : متاسفانه در این حادثه دو نفر در دم جان باخته بودند و پنج نفر دیگر که به شدت زخمی شده بودند پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل شدند.ک/3
7366/ 667

انتهای پیام /*


 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20 

Please Wait...

نام و نام خانوادگی
نام:   
نام خانوادگی:   

رمز عبور
رمز عبور قبلی:
رمز عبور جدید:
تکرار رمز عبور جدید:  


تازه ترین خبرها
مهم ترین ترین خبرها
اخبار کلمه های کلیدی