11:35:47
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳
نرم افزار دُرنیوز
جدیدترین خبرها را در ایمیل خود داشته باشید.
دُرنیوز
در 11 تصادف که طی 24 ساعت گذشته در جاده های ایران رخ داد، 8 نفر کشته و 42 نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

12 مجروح در تصادف اویکو با تریلر، 2 سمند و خاور/ 8 کشته و 42 مجروح در 11 تصادف

جامعه > حوادث - در 11 تصادف که طی 24 ساعت گذشته در جاده های ایران رخ داد، 8 نفر کشته و 42 نفر دیگر نیز مصدوم شدند.
ردیف خودروهای تصادفی زمان مکان تعداد کشته‌ها تعداد مجروحان شرح ماجرا علت
1 سمند با اتوبوس چهارشنبه 5 آذر استان آذربایجان غربی، نزدیکی محور میاندوآب به ارومیه و نزدیکی پایگاه برده‌رشان سه‌راهی دارلک 1 نفر 19 نفر بر اثر تصادف سمند با اتوبوس در محور میاندوآب به ارومیه یک نفر کشته و 19 نفر به شدت مصدوم شدند، در این حادثه نیروهای امدادی با تجهیزات ست نجات، امکانات امدادی در محل حاضر و نسبت به امدادرسانی اقدام کرده و مصدومان برای درمان به مراکز درمانی اعزام شدند علت وقوع تصادف اعلام نشده است
2 سمند با کامیون صبح چهارشنبه 5 آذر استان اصفهان، محور خور- طبس 2 نفر مجروح نداشت بر اثر تصادف سمند با کامیون در محور خور- طبس دو نفر از سرنشینان سمند در دم جان باختند انحراف به چپ راننده سمند
3 خودروی سواری با کامیون عصر سه شنبه 4 آذر استان کردستان، 40 کیلومتری محور دیواندره به سنندج 2 نفر مجروح نداشت

بر اثر تصادف  خودروی سواری با کامیون در 40 کیلومتری محور دیواندره - سنندج هر دو سرنشین سواری که زن و شوهر بودند در دم جان خود را از دست دادند

انحراف به چپ خودوری سواری
4 سمند با پیکان سه شنبه شب 4 آذر استان زنجان، جاده زنجان - بیجار 1 نفر مجروح نداشت بر اثر تصادف سمند با پیکان در جاده زنجان- بیجار راننده سمند در دم جان خودرا از دست داد انحراف به چپ راننده سمند
5 واژگونی پژو سه شنبه 4 آذر استان زنجان، محور خدابنده کشته نداشت 2 نفر واژگونی پژو در محور خدابنده دو مصدوم بر جا گذاشت

 

تخطی از سرعت مطمئنه راننده پژو
6 پراید با ال90 سه شنبه 4 آذر استان زنجان، محور زنجان به بیجار کشته نداشت 2 نفر تصادف پراید و ال90 در محور زنجان به بیجار دو مصدوم برجا گذاشت انحراف به چپ
7 ال90 با نیسان سه شنبه 4 آذر استان زنجان، محور زنجان به میانه کشته نداشت 3 نفر

بر اثر تصادف ال90 و نیسان در محور زنجان به میانه سه دختر جوان مصدوم شدند که یکی از آنها راننده خودرو بوده وبه دلیل شدت جراحات وارده به کما رفته است

انحراف به چپ ال90
8 عابر با پراید صبح چهارشنبه 5 آذر استان قزوین، جاده قدیم آبیک ـ قزوین 1 نفر مجروح نداشت یک دختر نوجوان بر اثر تصادف با پراید در جاده قدیم آبیک ـ قزوین جان خود را از دست داد علت وقوع تصادف اعلم نشده است
9 کامیونت اویکو با تریلر، 2 سمند و خاور سه شنبه 4 آذر استان قزوین، اتوبان قزوین - تهران روبروی ناصرآباد 1 نفر 12 نفر

قیچی کردن و واژگونی تریلر باعث تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین - تهران شد که یک کشته و 12 مصدوم بر جا گذاشت، در این سانحه تریلر مخصوص حمل مایعات شیمیایی قیچی و واژگون شد که بر اثر این واژگونی لاین جنوبی این آزادراه مسدود شد، در این حادثه کامیونت اویکو با تریلر تصادف کرد که راننده آن بر اثر شدت جراحات در محل وقوع سانحه جان سپرد، دو سمند و خاور نیز با این تریلر تصادف کردند که بر اثر این حادثه 12 نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند

علت وقوع تصادف اعلم نشده است
10 10 خودروی سواری بعد از ظهر چهارشنبه 5 آبان تونل شماره 1 مسیر تهران - پردیس ، به سمت تهران کشته نداشت 3 نفر 10 خودروی سواری در تونل شماره 1 مسیر تهران - پردیس با یکدیگر به شدت تصادف کردند، در این حادثه خطرناک خوشبختانه فقط 3 نفر از سرنشینان این 10 خودرو دچار مشکل جزیی شده و مابقی سرنشینان صدمه‌ای ندیدند علت وقوع تصادف اعلام نشده است
11 خودروی سواری با تیر چراغ برق سه شنبه شب 4 آبان بلوار کن، بعد از پاسگاه کشته نداشت 1 نفر

تصادف خودرو سواری با تیر چراغ برق در محله کن، منجر به مصدومیت راننده و قطع سیستم های برق شد، در این حادثه  خودرو سواری پس از انحراف از مسیر اصلی با تیر چراغ برق کنار خیابان تصادف کرد و متوقف شد، بر اثر این حادثه تیر چراغ برق بر روی سطح خیابان اصلی سقوط کرد و مسدود شدن خیابان و ایجاد ترافیک را در این مکان در پی داشت، آتش نشانان پس از قطع سیستم برق خودرو، راننده را برای مداوا تحویل امدادگران اورژانس دادند، خودروی تصادفی با جرثقیل به پارکینگ منتقل شد

علت وقوع تصادف اعلام نشده است

 47282دُرنیوز
جام نیوز -  سایر -  حوادث - 
5 ساعت و 53 دقیقه پیش
در این فیلم بیننده شاهد تصادفی عجیب میان یک تریلر کانتینربر و دو قطار خواهد بود.

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از جام جم، راننده یک تریلر کانتینربر در جاده ای برفی و لغزنده به گذرگاه ریلی نزدیک شده اما موفق نمی شود به موقع ترمز کرده و وسیله نقلیه سنگین را متوقف کند. در همان زمان قطاری از راه می رسد.

 

تریلر روی ریل مجاور متوقف شده اما فاصله آن با قطار خیلی نزدیک است و این مساله موجب برخوردی نه چندان شدید بین قطار و تریلر می شود. در همین زمان قطار دیگری از روی ریل مجاور از راه رسیده و تریلر را در هم می کوبد. در نتیجه این سانحه نه تنها تریلر از هم می پاشد بلکه بخشی از واگن های قطار اولی نیز از خط خارج می شوند.

 

 

2005تصادف زنجیری 10سواری در ورودی تهران

جامعه > حوادث - فارس نوشت:

حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر از تصادف زنجیری 10 خودرو در ورودی تهران خبر داد و گفت: 10 خودروی سواری در تونل شماره 1 مسیر تهران - پردیس با یکدیگر به شدت تصادف کردند.

درخشان گفت:در این حادثه خطرناک، خوشبختانه فقط 3 نفر از سرنشینان این 10 خودرو دچار مشکل جزیی شده و مابقی سرنشینان صدمه‌ای ندیدند.

این حادثه ساعت 12:30 امروز در محور تهران- پردیس تونل شماره 1 به سمت تهران رخ داد.

47282

 دُرنیوز
شریان -   -  اجتماعی - 
7 ساعت و 10 دقیقه پیش
این حادثه ساعت 12:30 امروز در محور تهران- پردیس تونل شماره 1 به سمت تهران رخ داد.
به گزارش شریان نیوز به نقل از فارس، حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر از تصادف زنجیری 10 خودرو در ورودی تهران خبر داد و گفت: 10 خودروی سواری در تونل شماره 1 مسیر تهران - پردیس با یکدیگر به شدت تصادف کردند.

درخشان گفت:در این حادثه خطرناک، خوشبختانه فقط 3 نفر از سرنشینان این 10 خودرو دچار مشکل جزیی شده و مابقی سرنشینان صدمه‌ای ندیدند.

این حادثه ساعت 12:30 امروز در محور تهران- پردیس تونل شماره 1 به سمت تهران رخ داد.دُرنیوز
موج -   -  استان ها - 
7 ساعت و 11 دقیقه پیش
قیچی کردن و واژگونی تریلر باعث تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین - تهران شده و یک کشته و 12 مصدوم بر جای گذاشت.
۵ آذر ۱۳۹۳ (۱۶:۱۰ب.ظ)

واژگونی تریلر باعث تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین - تهران شد

قیچی کردن و واژگونی تریلر باعث تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین - تهران شده و یک کشته و 12 مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش خبرگزاری موج، در سانحه رانندگی که روز گذشته در اتوبان قزوین – تهران روبروی ناصرآباد رخ داد یک دستگاه تریلر مخصوص حمل مایعات شیمیایی قیچی و واژگون شد که بر اثر این واژگونی لاین جنوبی این آزاد راه مسدود شد.
بر اساس این گزارش، در این حادثه یک دستگاه کامیونت اویکو با تریلر برخورد و راننده آن بر اثر شدت جراحات در محل وقوع سانحه جان سپرد.
این گزارش حاکی است؛ دو دستگاه سواری سمند و یک دستگاه خاور نیز با این تریلر برخورد کردند که بر اثر این حادثه 12 نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.


دُرنیوز
قیچی کردن و واژگونی تریلر باعث تصادف زنجیره ای در اتوبان ˝قزوین - تهران˝ شده و یک کشته و 12 مصدوم بر جای گذاشت. . . .

به گزارش گروه انتظامی برنا، در سانحه رانندگی که در اتوبان "قزوین – تهران" رخ داد یک دستگاه تریلر مخصوص حمل مایعات شیمیایی قیچی و واژگون شد که بر اثر این واژگونی لاین جنوبی این آزاد راه مسدود شد.

بر اساس این گزارش، در این حادثه یک دستگاه کامیونت اویکو با تریلر برخورد و راننده آن بر اثر شدت جراحات در محل وقوع سانحه جان سپرد.

گفتنی است، دو دستگاه سواری سمند و یک دستگاه خاور نیز با این تریلر برخورد کردند که بر اثر این حادثه 12 نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.دُرنیوز
مهر -   -  عکس - 
7 ساعت و 29 دقیقه پیش
قزوین- خبرگزاری مهر: فرمانده پلیس راه استان قزوین گفت: قیچی کردن و واژگونی تریلر باعث تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین- تهران شده و یک کشته و 12 مصدوم بر جای گذاشت.


10 خودرو سواری به صورت زنجیری در مسیر تهران – پردیس با یکدیگر برخورد کردند.

حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر در گفت‌وگو با فارس از برخورد زنجیری 10 خودرو در ورودی تهران خبر داد.

وی گفت: این خودروها در تونل شماره 1 مسیر تهران – پردیس با یکدیگر به شدت برخورد کردند.

درخشان ادامه داد: در این حادثه خطرناک، خوشبختانه فقط 3 نفر از سرنشینان این 10 خودرو دچار مشکل جزیی شده و مابقی سرنشینان صدمه‌ای ندیدند.

این حادثه ساعت 12:30 امروز در محور تهران پردیس تونل شماره 1 به سمت تهران رخ داد.


دُرنیوز
ایرنا -   -  سیاسی - 
8 ساعت و 44 دقیقه پیش
یزد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد از وقوع سه هزار تصادف و 345 هزار و 400 فقره تخلف رانندگی منجر به اعمال قانون در استان در هفت ماه امسال خبر داد.

سرهنگ اردوان قاسمی روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این تعداد تخلفات نسبت به مدت مشابه پارسال 27 درصد افزایش داشته گفت: 182 هزار و 500 مورد از آنها در زمره تخلفات حادثه ساز بوده است.

به گفته وی پیامد سه هزار تصادف رخ داده در معابر استان نیز 67 فوتی و سه هزار و 363 مصدوم بوده ضمن آنکه تعداد فوتی ها نسبت به مدت مشابه پارسال هشت درصد رشد دارد.

قاسمی افزود: 70 درصد از مجروحین، راکبان یا سرنشینان موتورسیکلت بودند که این بخش نسبت به مدت مشابه پارسال 9 درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه در 70 درصد تصادفات، موتورسیکلت ها دخیل بوده اند اظهار داشت: 34 درصد علت تصادف ها عدم رعایت حق تقدم و 20 درصد عدم توجه به جلو بوده است، ضمن آنکه در تصادفات، 61 درصد رانندگان سواری و 29 درصد راکبین موتورسیکلت مقصر بودند.

به گفته وی 64 درصد فوتی ها مربوط به شهرستان یزد بوده و 52 درصد کشته ها را راکبین موتورسیکلت تشکیل دادند که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 26 درصد افزایش داشته است.

فرمانده راهنمایی و رانندگی استان گفت: 24 درصد متوفیان موتورسیکلت کمتر از 20 سال، 52 درصد بین 21 تا 50 سال و 24 درصد بالای 50 سال داشتند، 38 درصد متوفیان در محل حادثه، هفت درصد در حین انتقال و 54 درصد در بیمارستان فوت کردند.

وی افزود: اوج تصادفات بین ساعت 16 تا 20 (25 درصد از کل تصادفات)، 46 درصد تصادفات در خیابانها، 34 درصد در بلوارها، هفت درصد در میادین و شش درصد در تقاطع ها رخ داده است.

در استان یزد حدود 400 هزار دستگاه خودرو و 300 هزار دستگاه موتورسیکلت تردد می کنند.

این استان یک میلیون و 58 هزار نفر جمعیت دارد.ک/3

650

انتهای پیام /*


دُرنیوز
بولتن نیوز -   -  سیاسی - 
9 ساعت و 10 دقیقه پیش
جاده 50 کیلومتری آبادان به اروندکنار با 62 تصادف جرحی و فوتی از ابتدای سالجاری تاکنون به عنوان یکی از پرحادثه ترین مسیرهای ارتباطی خوزستان شمرده می شود.
به گزارش بولتن نیوز،  قرار گرفتن یادمان شهدای عملیات والفجر 8 که سالانه پذیرای میلیون ها نفر مسافر و اعضای کاروان های راهیان نور از نقاط مختلف کشور به این منطقه سفر می کنند، واقع شدن بزرگترین بندر صیادی کشور با بیش از 120 شناور صیادی و نزدیکی به بنادر عراق و کویت، این منطقه را به کانونی راهبردی از نظر اقتصادی، تجاری و کردشگری جنگ تبدیل کرده است.

این موضوع، تردد فراوان خودرو از مسیر 50 کیلومتری آبادان به اروندکنار را به همراه داشته است.

نیمه کاره رها شدن طرح اجرای چهارخطه این مسیر ارتباطی که از مصوبات سفر رییس دولت دهم به استان خوزستان نیز بروز تصادفات ناگواری را در این محور به همراه داشته است.

یکی از رانندگان خودرو مسیر اروندکنار به آبادان در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این مسیر به ویژه در تعطیلات نوروزی و زمان حضور کاروان های راهیان نور شلوغ و پرترافیک است.

'سعید نصاری' افزود: تکمیل طرح چهارخطه این محور بنا به دلایلی نیمه کاره رها شده و تعلل در اجرای این طرح نیز به سلامت جانی مردم منطقه و مسافران آسیب می رساند.

یکی از شهروندانی که روزانه از این مسیر تردد می کند نیز در این خصوص گفت: چهارخطه شدن بخشی جاده از انتهای دهستان مینوبار (منیوحی) به سمت اروندکنار نیمه کاره رها شده است.

'طاهر دردوشی' همت مسوولان برای اختصاص اعتبار به تکمیل این طرح در راستای کاهش تصادف در این جاده را خواستار شد.

رییس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، جاده آبادان به اروندکنار را از پرخطرترین جاده های جنوب خوزستان عنوان کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 62 تصادف جرحی و فوتی در این مسیر رخ داده است.

دکتر 'شهرام مقام'افزود: در آبانماه جاری، پنج حادثه جرحی و فوتی در این مسیر به وقوع پیوست که این موضوع، بیانگر پرمخاطره بودن این جاده است.

وی پنج کیلومتر ابتدایی جاده از آبادان به سمت اروندکنار را از مناطق پرحادثه و خطرساز مسیر عنوان کرد و افزود: نقشه خطر برای این جاده تهیه شده و نقاط حادثه خیز آن نیز شناسایی و مشخص شده است.

مقام گفت: امیدواریم با تکمیل طرح چهارخطه این مسیر، میزان تصادفات جاده ای نیز کاهش یابد.

رییس اداره راه و شهرشازی آبادان نیز در خصوص اقدامات این اداره برای افزایش ایمنی این مسیر گفت: چهارخطه شدن سه کیلومتر از پنج کیلومتر نقاط حادثه خیز جاده آبادان به اروندکنار در دستور کار این اداره قرار دارد.

'احمد ایجادی' افزود: دو کیلومتر ابتدایی این مسیر با قرار گرفتن ساخت یک دهانه پل، اجرایی و تکمیل خواهد شد.

وی گفت: از کیلومتر پنج جاده تا دهستان مینوحی جاده تعریض شده و ترافیک روانی دارد.

ایجادی افزود: امیدواریم با حمایت مسوولان استانی و شهرستانی و افزایش اعتبارات عمرانی، این مسیر ارتباطی ایمن شود.

اروندکنار روبروی شهر فاو در حدود ۳۰۰ متری خاک کشور عراق قرار دارد و در زمان جنگ ایران و عراق در عملیات والفجر 8 رزمندگان اسلام توانستند با عبور از اروندرود شهر فاو عراق را تصرف کنند.

یادمان شهدای والفجر8 اکنون در نقطه آغاز این عملیات غرور آفرین ساخته شده و پذیرای میلیون ها نفر از اعضای کاروان های راهیان نور است.


سنندج / واحد مرکزی خبر/ اجتماعی

تصادف یک دستگاه خودروی سواری با یک دستگاه کامیون در محور دیواندره - سنندج دو کشته برجای گذاشت.
فرمانده پلیس راه های کردستان گفت: این حادثه به علت انحراف به چپ خودوری سواری در برخورد با کامیون به وقوع پیوست و در نتیجه آن هر دو سرنشین سواری که زن و شوهر بودند در دم جان خود را از دست دادند.
سرهنگ نادری افزود: این حادثه عصر دیروز در 40 کیلومتری محور دیواندره به سنندج اتفاق افتاد.
0002


دُرنیوز
صدای ایران -   -  سیاسی - 
11 ساعت و 26 دقیقه پیش
خبر ناگهانی است. همه شوکه می‌شوند و افسوس می‌خورند که چه وقت خداحافظی بود. چاره چیست؟ امکان بازگشت وجود ندارد. اندک زمانی به سکوت می‌گذرد و باز هم دیگری تصادف می‌کند یا بیماری از پا درش می‌آورد.
روزنامه صبا نوشت:

خبر ناگهانی است. همه شوکه می‌شوند و افسوس می‌خورند که چه وقت خداحافظی بود. چاره چیست؟ امکان بازگشت وجود ندارد. اندک زمانی به سکوت می‌گذرد و باز هم دیگری تصادف می‌کند یا بیماری از پا درش می‌آورد. باز هم آهی و افسوسی اما زندگی ادامه دارد. پوپک گلدره، عسل بدیعی و داوود اسدی از مشهورترین هنرمندانی هستند که در این فهرست جای می گیرند.

دو هنرمند جوان به فاصله یک روز و پس از مدت‌ها مبارزه با سرطان اهالی هنر را تنها گذاشتند و رهسپار دیار دیگر شدند. این بهانه‌ای شد تا یادی از برخی هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر داشته باشیم.

مرگ در 19 سالگی:
کیمیا یادگاری‌نژاد بازیگر تئا‌تر بامداد پنجشنبه 15 آبان امسال، در 19 سالگی و یک روز پس از اجرای نمایش شهادت حضرت رقیه(س) بر اثر گازگرفتگی جان به جان آفرین تسلیم کرد. او در نمایش‌هایی چون «هیچی» و «میوه‌های نارس» به ایفای نقش پرداخته بود. یادگاری‌نژاد متولد 1374 و دانشجوی سال آخر رشته بازیگری واحد رسانه و از اعضای فعال کانون نمایش فرهنگسرای تهران بود.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر

او در سومین جشنواره تئا‌تر شهر به خاطر بازی روان و تأثیرگذارش در نمایش «میوه‌های نارس» کار گروهی اعضای کانون نمایش فرهنگسرای تهران به سرپرستی شاهد پیوند کاندیدای دریافت جایزه بهترین بازیگر شد.

مرگ در 25 سالگی:
محسن رسول‌اف عکاس در سانحه هواپیمایی ۷۳۷ قرقیزستان و در ۲۵ سالگی درگذشت. او عکاس پشت صحنه فیلم‌های آتش سبز به کارگردانی محمدرضا اصلانی و لالایی‌ها به کارگردانی منیژه حکمت بود و به این ترتیب به سینما که خیلی به آن علاقه داشت نزدیک شد. گرایش اصلی محسن عکاسی هنری بود و در کنار آن به عکاسی در شاخه‌های دیگر می‌پرداخت. ساخت سه فیلم کوتاه و تجربی را نیز باید به این کارنامه یک ساله او افزود.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)

مرگ در 26 سالگی:
مژگان پوریگانه دانشجوی فوق‌لیسانس دانشگاه آزاد و بازیگر نقش اصلی فیلم «عروس کاغذی» (حجت‌اله سیفی) متولد ۱۳۴۹، دی‌ماه ۱۳۷۵ در 26 سالگی بر اثر تصادف با اتومبیل در مسیر دانشگاه، درگذشت. نخستین فیلم او «عروس کاغذی» بود و به جای او در این فیلم مینو غزنوی صحبت می‌‌کرد.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)


مرگ در 27 سالگی:
سید امین مهاجرانی آهنگساز جوان سینما و تلویزیون فروردین 86، در 27 سالگی به دلیل ایست قلبی درگذشت. از کارهای این آهنگساز سینما می‌توان به فیلم سینمایی «ابراهیم خلیل‌اله» ساخته محمدرضا ورزی اشاره کرد. وی همچنین برای آخرین کار پرویز شیخ طادی با نام «سومین روز پس از مرگ» موسیقی ساخته بود. از دیگر کارهای وی می‌توان به فیلم‌ها و مجموعه‌های «سقوط»، «صدر اعظم»، «کاخ تنهایی» و «پدرخوانده» اشاره کرد. مهاجرانی از شاگردان «مجید انتظامی» آهنگساز صاحب سبک سینمای ایران و لوریک‌ خوبیان بود.

مرگ در 28 سالگی:
فرانک میری بازیگر جوان سینما و تئا‌تر، دستیار کارگردان سینما و فارغ‌التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری، تیرماه 1390، در 28 سالگی، بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)

او فعالیت هنری خود را از سال 1381 در نمایش‌های دانشجویی آغاز کرد. بازی در نمایش‌های «عشقه» به کارگردانی محمد رحمانیان، «راز ماهی طلایی آکواریوم آقای ژان» به کارگردانی احمد ایرانی‌خواه، «ما کجا اینجا کجا» به کارگردانی میثم یوسفی، «پیک نیک در میدان جنگ» محمد هوشمندفر، «تئوری بیندر مایر» به کارگردانی محمد خداوردی و... از جمله فعالیت‌های این بازیگر تئا‌تر است.
وی در فیلم سینمایی «پرونده هاوانا» به کارگردانی علیرضا رئیسیان و «جایی برای زندگی» به کارگردانی محمد بزرگ‌نیا به ایفای نقش پرداخته بود.

مصطفی مزرعتی مستندساز کاشانی و مدیر مؤسسه فیلمسازی سیمانمای ماندگار کاشان مرداد امسال در 28 سالگی از دنیا رفت. امیر و مصطفی مزرعتی دو بردار مستندساز به همراه خانواده‌های خود شهربانو شوکتی، زهره شکاری و پسر خردسال خود محمدپارسا برای تهیه مستند دو قسمتی تلویزیونی «دیار ماندگار» در طبس با هواپیمای آنتونوف 140 از فرودگاه مهرآباد تهران عازم طبس بودند که دچار سانحه‌ سقوط هواپیما شدند.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)

مهدی اباسلط کارگردان و دانش‌آموخته‌ سینما مرداد سال 88 در 28 سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت. او نمایشنامه «سادگی منو ببخش کیارستمی» را به چاپ رسانده بود و فیلم‌های «خنگ‌آباد»، «بچه‌های خیابان» و «مسعود کیمیایی عاشق» را در کارنامه داشت.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)

مرگ در 29 سالگی:
امید اله‌داد سینماگر جوان و از اعضای انجمن فیلم کوتاه ایران دوم آذرماه 87 بر اثر ایست قلبی در 29 سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
او از اعضای انجمن تهیه‌کنندگان فیلم کوتاه بود که فیلم‌های کوتاه بسیاری چون: طوفان سنجاقک (شهرام مکری)، خوره (سعید حبیبی) و چندین کار کوتاه دیگر را تهیه کرده بود.

محمد باباوند بازیگر و کارگردان تئا‌تر اسفندماه 91 و در 29 سالگی بر اثر تشنج در شهرستان ساری درگذشت.

باباوند که فارغ‌التحصیل هنرستان بازیگری سوره پسران بود در نمایش‌هایی از جمله «خشم و هیاهو» و «گلادیاتور» نیز ایفای نقش کرد و توانست جوایزی از جمله دیپلم افتخار بازیگری از جشنواره هنرستان‌های بازیگری را کسب کند. وی از سال 82 به کارگردانی تئا‌تر روی آورد و با وجود سن کم توانست بیش از ده نمایش را کارگردانی کند که از جمله آن‌ها می‌توان به «حریم»، «کابوس‌ها و خون»، «نقل عزل»، «کفتر به توان دو»، «بچه‌های عاشورا» و «صبور» اشاره کرد.

اشکان بانکی پسر اصغر بانکی، تهیه‌کننده در 29 سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت. او در فیلم «تو و من» در کنار محمدرضا گلزار و الناز شاکردوست ایفای نقش کرده بود.

مرگ در 30 سالگی:
سروناز سیدی شاعر، داستان‌نویس و نقاش جوان ایرانی و از شاگردان آیدین آغداشلو شامگاه 27 فروردین‌ 88 در 30 سالگی براثر ایست قبلی درگذشت. از سیدی مجموعه «آبسوراک» در سال 1385 از سوی انتشارات آنا منتشر شده است. او چندین نمایشگاه نقاشی انفرادی برپا کرد که آثارش مورد توجه بسیاری از اهالی هنر قرار گرفت.

سروناز سیدی در حال آماده‌سازی تازه‌ترین مجموعه شعر خود بود که فرصت این کار را نیافت. او در نقاشی یکی از شاگردان «آیدین آغدشلو»، در شعر، شاگرد «منوچهر آتشی» و در داستان، شاگرد «محمد محمد‌علی» بود.

مرتضی پاشایی، متولد 20 مرداد 1363 بود و موسیقی را از 14 سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد. او از کودکی با بیماری زخم معده دست و پنجه نرم می‌کرد و سرانجام پس از بستری شدن در بخش ICU بیمارستان، سرطان معده او را از پا درآورد. این خواننده‌ جوان پاپ که صبح روز جمعه، 23 آبان‌ماه از دنیا رفت.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر

مرگ در 31 سالگی:
مهدی دانش‌رفتار دستیار کارگردان فروردین‌ 1389 پس از 15 روز کما، در 31 سالگی دار فانی را وداع گفت.
دانش‌رفتار 22 اسفند پس از عمل جراحی باز روی مغزش به کما رفت و پس از چند روز کما درگذشت. او در مجموعه‌های تلویزیونی نظیر «خرده ستمگران» و «عبور از پاییز» به عنوان دستیار کارگردان فعالیت داشت.

ساناز کیهان بازیگر سریال پربیننده «خط قرمز» 25 دی‌ در 31 سالگی طی تصادفی در خیابان حسینیه ارشاد درگذشت. کیهان در سریال «خط قرمز» نقش مقابل شهرام حقیقت‌دوست را ایفا می‌کرد.

مرگ در 32 سالگی:
نیما نهاوندیان مجری برنامه‌های ورزشی صدا و سیما دی‌ ۱۳۹۱ در 32 سالگی در منزل خود درگذشت. وی از سال ۱۳۷۸ همکاری خود را با صدا و سیمای مرکز گلستان آغاز کرد وسپس از سال ۱۳۸۳ در صدا و سیمای مرکز تهران در شبکه دو و جام جم همچنین در برنامه‌های رادیو ایران به عنوان گوینده و مجری حضور داشت.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر

نیما نهاوندیان در اثر برخورد با یک میز خون‌ریزی مغزی کرد و به دلیل آن‌که به تنهایی در خانه حضور داشت و کمک‌رسانی با تأخیر صورت گرفت، بعد از کما رفتن و مرگ مغزی فوت کرد.
سعید امینی که بازی تأثیرگذارش در فیلم «نفس عمیق» در ذهن‌ها حک شده بود سال گذشته در 32 سالگی بر اثر گازگرفتگی جان سپرد.

مهتا مشایخی عکاس در 32 سالگی به دلیل عارضه قلبی چشم از جهان فروبست. آثار این هنرمند در چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی به نمایش گذاشته شده بود، عمده آثار او در سبک فیگوراتیو و نمادین و در ابعاد بزرگ با رنگ آکریلیک بود.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)

او از سال 83، 3 نمایشگاه انفرادی در گالری‌های نار تهران و میرک مشهد برپا کرد و حضور در نمایشگاه گروهیCanvase New York artدر نیویورک، هفت نگاه در خانه هنرمندان تهران و نگارخانه‌های نار و ماه تهران در کارنامه هنری وی به چشم می‌خورد.

مرگ در 33 سالگی:
مسعود برخورداری کارگردان تحصیلکرده و عضو انجمن سینمای جوانان بهمن‌ماه 92 در 33 سالگی و در اثر مسمومیت ناشی از گازگرفتگی درگذشت. «در جستجوی سیگنال»، «بودن»، «سینما یعنی مونتاژ»، «نیستان»، «فرا‌تر از هرمنوتیک»، «سینتگما» و «چنگ انداخته در سینه‌ من» نیز فیلم‌های کوتاه او هستند. او موفق به کسب عنوان بهترین فیلم کوتاه در جشنواره منطقه‌ای دنا (یاسوج) ۱۳۹۱، بهترین فیلم تجربی در جشنواره منطقه‌ای دنا (یاسوج) ۱۳۹۱، دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه در جشنواره فیلم کوتاه مستقل ایران (تهران) ۱۳۹۱ شده بود.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)

مرگ در 34 سالگی:
علی عامه‌کن، تصویرگر بین‌المللی کتاب‌های کودکان و نوجوانان، پس از تحمل یک دوره بیماری جانکاه، اسفند 89 در 34 سالگی به دیار باقی شتافت. وی مدرک کار‌شناسی نقاشی خود را از جهاد دانشگاهی در سال 1380 دریافت و از سال 1375 شروع به تصویرگری برای کودکان کرد. علی عامه‌کن جایزه پادووای ایتالیا و کفش طلایی ایتالیا را دریافت کرده بود.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)

مرگ در 35 سالگی:
ناصرعبدالهی خواننده، در بندرعباس به دلایل نامشخصی بی‌هوش شد و به کما رفت. او پس از گذراندن ۲۷ روز در کما سرانجام ۲۹ آذر ۱۳۸۵ و در ۳۶ سالگی درگذشت. عبدالهی در ترانه‌های خود از کسی تقلید نمی‌کرد و صدایی منحصر به فرد داشت. بیشتر اشعار ترانه‌های او از سروده‌های محمدعلی بهمنی بود. در کار موسیقی به گفته خود وی تحت تأثیر سبک موسیقی ابراهیم منصفی بود. طوری که در سال‌های آغازین کار هنری ترانه‌های منصفی را بازخوانی می‌کرد.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر

پوپک گلدره درست زمانی که با بازی در سریال «نرگس» توجه مخاطبان را به خود جلب کرده بود در یک سانحه رانندگی (در جاده نوشهر به نور-منطقه سیسنگان) به کما رفت و پس از هشت‌ ماه در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۸۵درگذشت. گلدره هنگام مرگ 35 سال داشت.
او فعالیت هنری را با بازی در نمایش «پل» آغاز کرد و در سال ۱۳۷۵ در نماهنگ (ویدئو کلیپ) «رؤیای زمین» ظاهر شد. گلدره که با مجموعه «ساعت خوش» وارد کار بازیگری شد، به سرعت توانست شایستگی‌ها خود را در این عرصه نشان دهد که اوج آن با دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم سینمایی «موج مرده» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا رقم خورد.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر

عسل بدیعی فروردین‌ماه سال 92 در 35 سالگی درگذشت. او به سرنوشت نقش مقابلش در «بودن یا نبودن» دچار شد و دو روز پس از ایست قلبی، مرگ مغزی شد اما مرگ برای او پایان نبود چرا که با رفتنش جان هفت انسان را نجات داد. «دست‌های آلوده»، «شمعی در باد» و «شیرین» از جمله فیلم‌هایی بودند که بدیعی پیش از مرگ به ایفای نقش در آن‌ها پرداخت.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر

ابوالفضل فیاضی کارگردان و بازیگر جوان تئاترهای مذهبی بهار سال 92، در 35 سالگی درگذشت.

مرگ در 36 سالگی:
حامد خسروی متولد سال ۱۳۵۷ و از مستندسازان شمال کشور مهرماه امسال طی حادثه رانندگی در شهر انزلی درگذشت. او هنگام مرگ 36 ساله بود.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)

«مجید حاجی‌باشی» تهیه‌کننده و مجری رادیو و تلویزیون صبح روز ۲۶ فروردین‌ در ۳۶ سالگی بر اثر سکته قلبی به دیار حق شتافت.

بیماری سرطان «ماه گل مهر» خواهرزاده رؤیا نونهالی را در 36 سالگی با خود برد. این بازیگر جوان تئا‌تر متولد مهرماه 1357 و فارغ‌التحصیل کار‌شناسی تئا‌تر از دانشکده‌ هنر و معماری بود.

مرگ در 37 سالگی:
شاهرخ غیاثی مجسمه‌ساز، نقاش و بازیگر آبان سال 1375 در 37 سالگی و در جریان ساخت فیلم «فصل پنجم» (رفیع پیتز) حین تمرین فیلم بر اثر سانحه از گاری به زمین افتاد و درگذشت.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)

پیمان ابدی هنرمند دیگری بود که با رفتنش بسیاری از سینماگران داغدار شدند. این بدل‌کار نامدار ایرانی زود‌تر از آنچه که تصور می‌شد در 37 سالگی و در حین ایفای بدل‌کاری در فیلم «چشم‌های نامحسوس» بر اثر حادثه، جان خود را از دست داد.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر

ابدی به چهار زبان انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و ایتالیایی چیرگی داشت و عضو تیمaction concept(یکی از 4 تیم بر‌تر اکشن جهان) بود. او طراحی و اجرای صحنه‌های اکشن در پروژه‌های پر آوازه‌ای مانند پلیس‌های موتورسوار، 100 درجه، دلقک و فرشتگان وحشی مهارت‌های فنی خود را به نمایش گذاشته بود.

مرگ در 38 سالگی:
داوود اسدی بازیگر سینما و تلویزیون و یکی از چهره‌های طنز مشهور دهه هفتاد (ساعت خوش) فروردین‌ماه سال 87 در 38 سالگی درگذشت.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر

مرگ در 39 سالگی:
هومن قدرت‌نما هم یک سال و نیم درگیر بیماری بود و دی‌ماه 92، از مقابل منزلش به سوی خانه ابدی شتافت. هومن قدرت‌نما فیلمساز، تصویربردار، عکاس، تدوینگر، گرافیست و نقاش متولد مرداد 1353بود و در 39 سالگی درگذشت.

همه هنرمندان جوانمرگ سینمای ایران در دهه‌های اخیر (+عکس)

روحشان شاد و یادشان گرامی باد.


دُرنیوز
موج -   -  اجتماعی - 
12 ساعت و 6 دقیقه پیش
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از یک فقره تصادف فوتی در زیرگذر صدا و سیما که یک کشته و چهار مجروح در پی داشت خبر داد.
۵ آذر ۱۳۹۳ (۱۰:۱۹ق.ظ)

یک کشته و 4 مجروح حاصل سانحه رانندگی در همدان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از یک فقره تصادف فوتی در زیرگذر صدا و سیما که یک کشته و چهار مجروح در پی داشت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ حسین طلایی در تشریح چگونگی وقوع این حادثه اعلام کرد: در ساعت 18 و 45 دقیقه روز گذشته یک دستگاه کامیون در زیر گذر صدا و سیما با یک دستگاه سواری پژو برخورد کرد.
وی افزود: در این حادثه دلخراش راننده خودرو سواری پژو در دم فوت و 4 نفر از سرنشینان آن نیز مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.
این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت: پس از بررسی صحنه این حادثه رانندگی توسط کارشناسان، علت تامه این سانحه عدم توجه کافی به جلو تشخیص داده شد.
سرهنگ طلایی در خاتمه از همه رانندگان عزیز درخواست کرد با توجه کافی به جلو رانندگی نمایند و در ورودی زیرگذرها به علت موانع دید حتماً از سرعت خود کاسته و آمادگی توقف به هر دلیل را داشته باشند و همچنین رانندگانی که تصادف نموده اند اگر تصادف منجر به خسارات است بلافاصله خودروها را به محل امنی منتقل نمایند و در تصادفات منجر به جرح و فوت و یا مواردی که امکان انتقال خودرو وجود ندارد علایم هشدار دهنده را در فاصله 150 متری وسایل نقلیه قرار داده تا خودروهای عبوری از وقوع تصادف مطلع شوند.


دُرنیوز
رئیس پلیس راه استان اصفهان از تصادف مرگبار بامداد امروز در جاده خور-نایین خبر داد.

سرهنگ رضایی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی "خبرگزاری دانشجو" در تشریح جزییات این حادثه گفت: بامداد امروز یک دستگاه کامیون با سمند برخورد کرد.

 

رئیس پلیس راه استان اصفهان ادامه داد: بلافاله ماموران راهنمایی و رانندگی پلیس راه به محل حادثه در کیلومتر 8 محور خور- نایین اعزام شدند که متاسفانه در پی وقوع این حادثه 2 تن از هموطنانمان جان خود را از دست دادند.

 

این مقام مسئول انتظامی با اشاره به علت این حادثه خاطر نشان کرد:کارشناسان پلیس با حضور در صحنه حادثه علت این حادثه را انحراف به چپ از جانب سواری سمند اعلام کردند.دُرنیوز
تابناک -   -  اجتماعی - 
13 ساعت و 7 دقیقه پیش
«قاتل نامرئی» جان زن جوان را گرفت/ جزئیات اسیدپاشی ساختگی جوان عاشق/ طلاق به خاطر زندگی در بالای شهر/ یک کشته و پنج مجروح در تصادف رانندگی ایلام/ شلاق معلم، دانش‌آموز را راهی اتاق عمل کرد/ سرنوشت تلخ دختر جوان در سقوط به کانال آب/ ردپای پزشک سالخورده در مرگ‌های تلخ/ کلاهبرداری از زنان جویای کار ...
چکیده مهمترین حوادث و رویدادهای اجتماعی شبانه‌روز گذشته به شرح زیر است:

تابناک

وزارت کار هم دستور توقف گود حقانی را صادر کرد +سند


خراسان

«قاتل نامرئی» جان زن جوان را گرفت


همشهری

جزئیات اسیدپاشی ساختگی جوان عاشق


جام جم

کودک خردسال، قربانی شکنجه‌های زن کولی


ابتکار

اعتماد

ایران

مردم سالاری

طلاق به خاطر زندگی در بالای شهر


آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان را در تابناک اجتماعی بخوانید.


تصادف رانندگی در جاده ایلام - مهران در منطقه بانروشان در نزدیکی صالح آباد منجر به کشته شدن یک نفر و مجروح شدن پنج نفر دیگر از سرنشینان دو خودرو شد.

به گزارش اعتماد، در این حادثه رانندگی که صبح روز سه شنبه میان سواری پژو پارس با خودروی گشت پلیس راه ایلام روی داد یک نفر از سرنشینان پژو پارس در محل حادثه جان باخت و پنج نفر دیگر از سرنشینان دو خودرو نیز مجروح شدند.

مجروحان این حادثه رانندگی که دو نفر آنها پرسنل پلیس راه استان ایلام (سرنشینان خودروی گشت پلیس راه) بودند، برای سیر مراحل درمانی توسط خودروهای امدادی به بیمارستان‌های شهر ایلام منتقل شده و تحت مداوا قرار گرفته‌اند.

فرمانده پلیس راه انتظامی استان ایلام گفت: علت وقوع این حادثه رانندگی در ساعت هفت بامداد، انحراف به چپ خودروی سواری پژوپارس بوده که این امر موجب برخورد این خودرو با خودروی گشت پلیس راه در لاین مقابل شد.

سرهنگ نورالله خادم افزود: در این تصادف یکی از سرنشینان خودروی سواری پژوپارس به علت شدت جراحات وارده فوت کرد و سه سرنشین دیگر این خودرو و دو مامور گشت پلیس راه (سرنشین خودروی گشت) نیز مصدوم شدند.دُرنیوز
ایرنا -   -  علمی - 
14 ساعت و 39 دقیقه پیش
کرج-ایرنا-معاون مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد: براثر وقوع تصادف در جاده قدیم نظرآباد، پنج نفر مصدوم شدند.

'آرش رحمتی' روز چهارشنبه به ایرنا گفت: این حادثه شب گذشته در جاده قدیم نظرآباد- هشتگرد و در محدوده روستای هیو بین دو دستگاه خودرو پژو و پراید رخ داد.

وی ادامه داد: در این حادثه پنج مرد سرنشین این خودروها مجروح شدند که به بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) نظرآباد انتقال یافتند.

رحمتی گفت:برای انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

وی اظهار کرد: ماموران پلیس راه علت حادثه را در دست بررسی قرار دادند.

استان البرز دارای یکهزارو500 کیلومتر آزاد راه،بزرگراه، راه اصلی و راه فرعی است. ک/3

7410/ 691

انتهای پیام /*


دُرنیوز
تهران - ایرنا - سایت خبری تابناک می نویسد :در مسابقات بوکس قهرمانی کشور در بروجرد و در اتفاق عجیب یکی از بوکسورهای لرستانی که سن وی بالای 40 سال بوده، قصد داشت با شناسنامه فرد دیگری و در قالب تیم سیستان و بلوچستان در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کند که مسئولان برگزاری مسابقات، این اجازه را به وی ...

مسابقات قهرمانی بوکس با طعم درگیری، تصادف عمدی و بازداشتبار دیگر مسابقات بوکس قهرمانی کشور، درگیر حاشیه های عجیب و غریبی شده که گویا قرار نیست سایه اش را از سر این رشته ورزشی بردارد؛ مسابقاتی که هر ساله با اتفاقات عجیب و غریبی همراه است و گویا قرار هم نیست پایانی برای آن متصور بود.

به گزارش «تابناک»، روز گذشته بود که خبر عجیبی از این مسابقات مخابره شد؛ جایی که وقتی بردبار، عضو هیأت اجرایی و یکی از داوران این مسابقات توسط خودروی یکی از بوکسورهای خاطی زیر گرفته و راهی بیمارستان شد.

ماجرا از جایی شروع شد که یک بوکسور لرستانی که سن وی بالای 40 سال بوده، قصد داشت با شناسنامه فرد دیگری و در قالب تیم سیستان و بلوچستان در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کند که مسئولان برگزاری مسابقات این اجازه را به وی ندادند. پس از ممانعت داوران با این کار، وی در اقدامی نامناسب در بیرون از سالن مسابقات با خودروی شخصی خود به مسئول اجرایی مسابقه حمله کرد و کارشان به درگیری کشیده شد. حتی بردبار، مسئول اجرایی مسابقات به خاطر این رفتار ناشایست، یک روز را در بیمارستان بستری بود.

این اتفاق منجر به بازداشت بوکسور خاطی شد و او هم اکنون بازداشت است؛ اما این تنها حاشیه این رقابت ها نبود و داوران این دوره از رقابت ها به دلیل نبود امنیت برای آن ها در این دوره از رقابت ها قصد اعتصاب و شرکت نکردن در این رقابت ها را داشتد.

روح الله حسینی، نایب رئیس فدراسیون بوکس در پاسخ به اینکه آیا داوران در رقابت ها قضاوت خواهند کرد، اظهار کرد: پس از اتفاق ناگوار خارج سالن امنیت در محل مسابقات بیشتر شده و داوران رقابت ها را قضاوت خواهند کرد. آن موضوع شخصی بوده و بیرون از سالن رخ داده، اما ما رقابت های را با نظارت و امنیت بیشتری برگزار می کنیم تا ان شاءالله همه چیز به خوبی به پایان برسد.

اما در حالی که روزهای نخستین این رقابت ها، تحت تأثیر این اتفاق عجیب و ناگوار بود شب گذشته هم هتل محل استقرار هیات اجرایی مسابقات از راه دادن مهمان های این دوره از رقابت ها خودداری کرد تا داو ران و اعضای هیأت اجرایی حدود سه ساعتی را در لابی هتل بمانند. همایون اردلان، رئیس کمیته بین الملل فدراسیون و عضو هیأت ژوری برگزاری رقابت های قهرمانی کشور در بروجرد در گفت وگو با ایسنا در مورد اینکه چرا به اعضای هیأت اجرایی و برخی داوران اجازه ورود به اتاق هایشان داده نشد، اظهار کرد: برخی مشکلات در بحث پرداخت نشدن پول وجود داشت که مسئولان دو هتل که میزبان هیأت اجرایی و برخی داوران بودند، شب گذشته اجازه ندادند این اعضا وارد اتاق هایشان بشوند.

وی افزود: ما مدتی را در لابی هتل نشستیم و بعد از اینکه دبیر فدراسیون و مسئولان ورزش شهرستان کار را پیگیری کردند، این مشکل حل شد و سرانجام توانستیم به اتاق هایمان برویم.

رئیس کمیته بین الملل فدراسیون در مورد میزبانی بروجرد گفت: بالاخره مسئولان هتل این تصمیم را برای گرفتن پول خود انجام دادند، ولی کار مطلوبی نبود که بخواهند جلوی ورود میهمانان به اتاق هایشان را بگیرند.

اردلان در پاسخ به اینکه شرایط بردبار، عضو کمیته اجرایی که چند روز قبل از سوی یکی از بوکسورهای خاطی مورد حمله قرار گرفته بود و به بیمارستان منتقل شد، چطور است، گفت: خدا را شکر خوب شده و از بیمارستان مرخص شده است.

این اولین باری نیست که رقابت های بوکس قهرمانی کشور دچار درگیری هایی از این دست می شود و این ورزش سال هاست که در رده های سنی مختلف در کشور درگیر حاشیه های از این دست می شود. حاشیه هایی قوی تر از متن که این رقابت ها را زیر سایه می برد. در دوره قبل مسابقات قهرمانی کشور در گلستان یکی از مربیان توابع تهران در بیرون از سالن با مسئولان اجرایی درگیر و چند روز در بازداشتگاه بود و بالاخره با رضایت فرد شاکی آزاد شد. هرچند مسئولان فدراسیون این مربی را مدتی محروم کردند اما گویا بازتاب مناسبی نداشت و این اقدامات نامناسب همچنان در بوکس دیده می شود.

منبع/ تابناک

اول **

انتهای پیام /*


دُرنیوز
حادثه رانندگی در محور شیراز-بوشهر 5 کشته و زخمی برجای گذاشت.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران شیراز؛ رئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: برخورد یک دستگاه پراید با یک دستگاه پرادو در کیلومتر 50 محور مواصلاتی شیراز – بوشهر موجب کشته شدن راننده پراید شد.

در این سانحه 4 سرنشین پراید نیز مجروح و به بیمارستان انتقال داده شد.

سرهنگ سیروسی گفت: علت حادثه انحراف به چپ پراید بوده است.

انتهای پیام/شدُرنیوز
قزوین - ایرنا- رییس پلیس راه استان قزوین از عادی شدن تردد خودروها در پی تصادف زنجیره ای در آزاد راه قزوین - کرج خبر داد.

سرهنگ 'بهرام زینلی' سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: واژگونی یک دستگاه تانکر و برخورد دو کامیون با یکدیگر و تعدادی خودرو سواری که منجر به مسدود شدن آزاد راه قزوین - کرج شده بود، دقایقی پیش با تلاش پلیس راه، راهداری و عوامل آتش نشانی و دیگر نیروهای امدادی پس از دوساعت بازگشایی و تردد در آن عادی شد.

وی اظهارکرد: این تصادفات یک کشته و هفت مصدوم در پی داشت که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی قزوین و آبیک اعزام شدند.

سرهنگ زینلی اضافه کرد: همچنین در حادثه ای دیگر که همزمان در محل عوارضی دو قزوین - زنجان روی داد ، یک دستگاه خودروی نیروی انتظامی استان تهران واژگون که در این حادثه دو نفر از سرنشینان ان مصدوم شدند.

267/ 614 **1917

انتهای پیام /*


 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20 

Please Wait...

نام و نام خانوادگی
نام:   
نام خانوادگی:   

رمز عبور
رمز عبور قبلی:
رمز عبور جدید:
تکرار رمز عبور جدید:  


تازه ترین خبرها
مهم ترین ترین خبرها
اخبار کلمه های کلیدی