10:44:26
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
نرم افزار دُرنیوز
جدیدترین خبرها را در ایمیل خود داشته باشید.
دُرنیوز
مهر -   -  استان ها - 
-6 ساعت و -32 دقیقه پیش
مشهد- خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راه خراسان رضوی با اعلام اینکه کمترین تصادف ناوگان حمل و نقل در کشور مربوط به استان خراسان رضوی است، گفت: در ایام تعطیلات ورود و خروج بیش از هزار دستگاه اتوبوس به پایانه های استان ثبت شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد صفائی ظهر سه‌شنبه  در نشست خبری گفت: سال گذشته فعالیت‌های و طرح‌های زیادی در خصوص ایمن‌سازی راه و رانندگان انجام گرفته است.

وی گفت: رسالت اصلی پلیس راه، تلاش در برقراری نظم و انظباط و روان سازی ترافیک و کاهش تنشهای ترافیکی و تلافات انسانی است.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی ادامه داد: هرجا که ترافیک باشد ناخواسته تصادفی صورت می گیرد که این تصادفات تبعاتی برای جامعه و خانواده ها به بار می آورد.

وی با بیان اینکه خراسان رضوی بعد از تهران بیشترین آمار رانندگان در کشور دارد اذعان کرد: هر تصادف برای کشور ما میلیاردی هزینه بر است و باید تلاش کنیم این آسیب را کم کنیم.

وی با بیان تلاش‌های ناجا برای کاهش تصادفات در استان خراسان گفت: پلیس ناجا در سال 91 با یک حرکت جهشی موفق شد 48 درصد کاهش تلافات کشوری را به خود اختصاص دهد. و در این راستا با شناسایی نقاط حادثه خیز و ابلاغ به اداره راه خواسته است که در جهت رفع نقطه مورد نظر اقدام کنند.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی ادامه داد: در سال 92 در بین استانها همین رتبه را با اختلاف 3 درصد حفظ کردیم.

وی در خصوص آمار نوع تصادفات گفت: در ایام تعطیلات 40 درصد از تصادفات، تصادفات واژگونی داشته ایم که در بعضی از روزها از 11 تصادف 9 تای آن تصادف واژگونی بوده است.

وی علت تصادفات واژگونی را بیان کرد و گفت: روی فرهنگ اجتماعی رانندگان باید کار شود این تصادفات بیشتر بخاطر خسته بودن رانند در ورودی شهرها اتفاق می‌افتد.

صفایی سه محوری  که بیشترین واژگونی در آن صورت می گیرد اعلام کرد و گفت: محور شاهرود، سبزوار به دلیل طولانی بودن راه و خسته شدن رانندگان بیشترین حجم واژگونی را دارد.

وی ادامه داد: پلیس راه قوچان، محور قوچان، چناران دومین آمار واژگونی و همین طور محدوده تربت به سمت مشهد نیز سومین آمار واژگونی را دارد.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی در رابطه با علت اصلی کلیه تصادفات در کشور گفت: 59 درصد تصادفات به علت عدم حق تقدم و عدم توجه به جلو و عدم توانای در کنترل خودرو بوده است.

وی ادامه داد: فروردین امسال 11 درصد کاهش تصادفات فوتی و 2 درصد کاهش تصادف جرحی بوده است.

صفایی یکی از عوامل تصادف در راهها را عامل انسانی دانست و گفت:اگر فرهنگ اجتماعی رانندگان تغییر کند و ما بتوانیم در بین آنها فرهنگ درست رانندگی کردن را بیاموزیم تصادفات کاهش پیدا خواهد کرد.

وی در خصوص اینکه بعضی از رانندگان ضد ارزش را برای خود ارزش تلقی می کنند گفت: اگر از منظر مذهبی به رانندگی نگاه کنیم امام راحل فرمودند تخلف از قوانین پلیس حرام است.

وی ادامه داد: ما در یک جامعه شیعی زندگی می کنیم و هر قانون شکنی ما در رانندگی در حقیقت یک حق الناس را رعایت نکرده‌ایم.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی با اشاره به تخلفات از منظر راهنمایی و رانندگی گفت: نقض قانون یعنی حقوق اجتماعی دیگران را زیر سوال بردن و بی‌حرمتی به حقوق دیگران است.

صفایی با اشاره به  اینکه بعضی از قوانین برای پیشگیری از تخلف در رانندگی باید بازنگری شود گفت:  باید با جبران کاستی‌ها و بازنگری قوانین زمینه‌های را که شخص را وادار به تخلف می کند برطرف کنیم .

وی با اشاره به به آمار مجروحان و متوفیان عابرین پیاده گفت: حدود 5 درصد از تصادف ها متعلق به عابرین پیاده است.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی ادامه داد: بیشتر این تصادفات در نقاط کور که راننده عابر پیاده را نمی‌بیند و در جاده ها و مناطق غیرمسکونی اتفاق می‌افتد.

وی در خصوص ایجاد امنیت برای دانش آموزان و عابرین پیاده گفت: پلیس راه طرحی را برای فرم مدرسه دانش آموزان به آموزش و پرورش داده است که در این طرح خواسته شده از پارچه های شبرنگی در فرم دانش آموزان برای انعکاس نور و بهتر دیده شدن استفاده شود.

صفایی ادامه داد: دیگر عابرین پیاده نیز با استفاده از پارچه های شبرنگی امنیت را برای خود ایجاد کنند.

وی اعلام آمار تصادفات خودروهای سبک و سنگین گفت: 63 درصد تصادفات که بالاترین درصد در کشور است متعلق به سواری ها است.

وی ادامه داد: 16 درصد تصادف متعلق به وانت بارها و و 13 درصد تصادف مربوط به موتورسوارها و 7 درصد تصادف مربوط به وسایل نقلیه عمومی و 1 درصد مربوط به سایر وسایل نقلیه است.

صفایی با اعلام اینکه کمترین تصادف ناواگان حمل و نقل در کشور مربوط به استان خراسان رضوی است گفت: استان خراسان رضوی بعد از تهران بیشترین رانندگان را دارد و در ایام تعطیلات بیش از هزار دستگاه وارد پایانه و خارج می شده است.

وی علت کاهش تصادف در ناوگان حمل و نقل بیان کرد و گفت: آموزش رانندگان و فرهنگ سازی در بین آنها و گرفتن تستهای اعتیاد و تست الکل و همین طور گرفتن دفترچه رانندگان در صورت تخلف در کاهش تصادفات تاثیر داشته است.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی ادامه داد: استان خراسان کمترین رانندگان معتاد و الکلی را دارد و در تستهای که از رانندگان گرفته می شود اگر اثبات شود که آنها اعتیاد دارند درفترچه آنها به مدت شش ماه بایگانی می شود.

وی در خصوص رانندگان متخلف گفت: رانندگانی که تخلف کنند بسته به نوع تخلف شان دفترچه آنها از آنها گرفته شده و دفترچه های قرمز به آنها داده و امسال حدود 102 دفترچه بایگانی شده است.

وی در رابطه با کنترل تخلفات رانندگان ناوگان حمل و نقل مسافربری توسط مسافران گفت: مسافران با پیامک به سامانه 110120 می توانند تخلفات رانندگان را به پلیس راه استان منعلس کنند و در نهایت نتیجه به مسافر ابلاغ خواهد شد.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی با بیان اینکه بیشتر تصادفات در جاده های دو طرفه است گفت: با وجود آزادراههای که جدیدا تاسیس شده است رانندگان بازهم  از جاده های قدیمی استفاده می کنند.

وی در رابطه با کاهش تصادف در روستاها و جاده ها گفت: پلیس راه با آموزش دادن کشاورزان و دامداران و و دانش آموزانی که مدارس شان در حاشیه جاده است 24 درصد کاهش تصادف سال 92 نسبت به 91 داشته است.

صفایی گفت: ما نباید توقع مردم را نسبت به مسئولین زیاد کنیم بلکه مردم باید بدانند که خودشان در برابر حوادث مسئول هستند.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی در خصوص کاهش تصادف در اتوبوس ها گفت: با نظارت بر کار مدیران فنی و رفع ایرادهای سخت افزاری میزان تصادف در اتوبوس ها کاهش یافت است.

وی گفت: برای زائرین پیاده ی که به  زیارت مرقد امام رضا علیه السلام آمده اند در راه کلاس های آموزشی برای برگزار شده است.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی ادامه داد: جاده ها با اینکه محل عبور و مرور عابرین پیاده نیست و پر مخاطره است در بین زائرین پیاده یک نفر تصادفی نداشته اند.

وی گفت: پلیس راه بیش از صد دستگاه دوربین برای ثبت تخلفات در نقاط استان نصب کرده است.

صفائی گفت: متولی امداد رسانی برابر قانون هلال احمر و اورژانس و  مدیریت صحنه تصادف به عهده پلیس است.دُرنیوز
موج -   -  اجتماعی - 
-5 ساعت و -30 دقیقه پیش
ساعت 20:22 روز یک شنبه93.2.2 خبر برخورد دو دستگاه سواری در مسیر جاده ی خاوران نرسیده به فرون آباد به مرکز اورژانس تهران مخابره شد.
۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ (۱۶:۳ب.ظ)

سه نفر مصدوم در تصادف جاده خاوران

ساعت 20:22 روز یکشنبه93.2.2 خبر برخورد دو دستگاه سواری در مسیر جاده خاوران نرسیده به فرون آباد به مرکز اورژانس تهران مخابره گردید.
به گزارش خبرگزاری موج، با دریافت خبر بلافاصله دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند، تکنسین های اورژانس تهران با حضور در محل 3 نفر از سرنشینان خودروها که دچار مصدومیت و مجروحیت شده بودند را با انجام اقدامات درمانی لازم به بیمارستان لقمان انتقال دادند.


دُرنیوز
مهر -   -  استان ها - 
-4 ساعت و -40 دقیقه پیش
کرمان - خبرگزاری مهر: مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از کشته و زخمی شدن 32 افغانی غیرمجاز در حادثه تصادف در جاده شهداد - نهبندان خبر داد.

سید جعفر ترابی در گتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: صبح امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی وانت بار دو نفر کشته و 30 نفر زخمی شدند.

وی ادامه داد: این حادثه در محور شهداد - نهبندان رخ داده و خودروی سانحه دیده حامل اتباع بیگانه غیر مجاز بوده که سعی داشتند خود را به مرکز کشور برسانند.

این مسئول از حضور به موقع نیروهای امدادی در محل حادثه خبر داد و افزود: تمامی اقدامات امدادی لازم برای مصدومان انجام شده است.

ترابی یادآور شد: تاکنون 13 نفر از مصدومان این حادثه به بیمارستان شهید باهنر کرمان انتقال داده شده اند.

 دُرنیوز
شبستان -   -  فرهنگی هنری - 
-3 ساعت و -34 دقیقه پیش
خبرگزاری شبستان:پنجمین همایش ملی مدیریت ترافیک در پنج محور مدیریت ایمنی ترافیک، راه ایمن و ایمنی تردد، ایمنی وسائط نقلیه، ایمنی کاربران راه و مدیریت صحنه و مقررات پس از تصادف برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان:پنجمین همایش ملی مدیریت ترافیک در پنج محور مدیریت ایمنی ترافیک، راه ایمن و ایمنی تردد، ایمنی وسائط نقلیه، ایمنی کاربران راه و مدیریت صحنه و مقررات پس از تصادف برگزار می‌شود.
 

 جامعه اندیشمندان ترافیک کشور با مشارکت پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، پنجمین همایش ملی مدیریت ترافیک را با رویکرد دهه اقدام برای ایمنی راه در جمهوری اسلامی ایران برگزار می کند.

 

گفتنی است: این همایش در پنج محور مدیریت ایمنی ترافیک، راه ایمن و ایمنی تردد، ایمنی وسائط نقلیه، ایمنی کاربران راه و مدیریت صحنه و مقررات پس از تصادف برگزار می گردد.

 

زمان ارسال اصل مقالات: 20/2/93

زمان برگزاری همایش : 30/2/93

محل برگزاری: سالن همایش های بین المللی صدا و سیما

وبگاه :www.rtmc.ir
 

پایان پیامدُرنیوز
پانا -   -  اجتماعی - 
-3 ساعت و -25 دقیقه پیش
خبرگزاری پانا: پنجمین همایش ملی مدیریت ترافیک در پنج محور مدیریت ایمنی ترافیک، راه ایمن و ایمنی تردد، ایمنی وسائط نقلیه، ایمنی کاربران راه و مدیریت صحنه و مقررات پس از تصادف برگزار می‌شود. . . .

به گزارش خبرگزاری پانا، جامعه اندیشمندان ترافیک کشور با مشارکت پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، پنجمین همایش ملی مدیریت ترافیک را با رویکرد دهه اقدام برای ایمنی راه در جمهوری اسلامی ایران برگزار می کند.

گفتنی است: این همایش در پنج محور مدیریت ایمنی ترافیک، راه ایمن و ایمنی تردد، ایمنی وسائط نقلیه، ایمنی کاربران راه و مدیریت صحنه و مقررات پس از تصادف برگزار می گردد.

زمان ارسال اصل مقالات: 20/2/93

زمان برگزاری همایش : 30/2/93

محل برگزاری: سالن همایش های بین المللی صدا و سیما

 دُرنیوز
برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده هراز ۲۶ زخمی و یک کشته برجای گذاشت.


به گزارش واحد مرکزی خبر،‌ رئیس پلیس راهور مازندران گفت : این سانحه ساعت 50 دقیقه بامداد امروز بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده هراز منطقه پل گزنک روی داد که در این سانحه همچنین یک نفر کشته شد. 

سرهنگ قاسمیان با اشاره به اینکه این اتوبوس با 40 سرنشین از تهران عازم گرگان بود، افزود:  سرعت غیرمجاز اتوبوس علت این حادثه بود.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز گفت:  6 نفر از مصدومان برای ادامه درمان به بیمارستان 17 شهریور آمل اعزام و بقیه سرپایی مداوا و مرخص شدند. 
دُرنیوز
فارس -   -  اجتماعی - 
-2 ساعت و -29 دقیقه پیش
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: مهمترین علل تصادفات در معابر برون‌شهری عدم توجه به جلو، صحبت با تلفن همراه، خوردن و آشامیدن حین رانندگی و صحبت با دیگر سرنشینان است.
خبرگزاری فارس: عدم توجه به جلو، مهمترین علت تصادف در معابر برون‌شهری است سرهنگ حمیدی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اظهار داشت: برابر آخرین اخبار دریافتی در استان البرز، محور کرج- قزوین و در استان خراسان‌رضوی محور سبزوار به شاهرود بارش باران گزارش شده است. رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی عادی و روان برخوردار می‌باشند. وی مهمترین علل تصادفات در معابر برون‌شهری در روز سه‌شنبه 03/02/ 93را عدم توجه به جلو عنوان کرد و افزود: با بررسی تصادفات فوتی و جرحی حادث در معابر برون‎شهری کشور، صحبت با تلفن همراه، خوردن و آشامیدن حین رانندگی و صحبت با دیگر سرنشینان از موارد دخیل در اینگونه از تصادفات می‌باشد. انتهای پیام/


65312.jpg

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: واژگونی خودروی حامل افاغنه غیرمجاز در محور شهداد - نهبندان، دو کشته و 30 مصدوم برجای گذاشت.

‌دکتر سید "جعفر ترابی"، در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، با اعلام این خبر اظهار کرد: این حادثه در ساعت چهار و 38 دقیقه بامداد امروز صبح در محور شهداد - نهبندان بوقوع پیوست.

وی اضافه کرد: پس از اعلام، آمبولانس‌های پایگاه‌های شهداد، نهبندان و سیرج به محل حادثه اعزام ‌شدند‌ و اقدام به اعزام مصدومان به بیمارستان شهداد کردند.

‌مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان خاطر‌نشان کرد: ‌همچنین اتوبوس آمبولانس این مرکز نیز تا این لحظه 13 نفر از مصدومان حادثه را از بیمارستان شهداد به کرمان ‌در جهت ادامه درمان منتقل کرد.

انتهای پیامدُرنیوز
فارس -   -  اجتماعی - 
-1 ساعت و -34 دقیقه پیش
پنجمین همایش ملی مدیریت ترافیک در پنج محور مدیریت ایمنی ترافیک، راه ایمن و ایمنی تردد، ایمنی وسائط نقلیه، ایمنی کاربران راه و مدیریت صحنه و مقررات پس از تصادف برگزار می‌شود.
خبرگزاری فارس: مدیریت ایمنی ترافیک، ایمنی وسائط نقلیه و ایمنی تردد به گزارش خبرگزاری فارس، جامعه اندیشمندان ترافیک کشور با مشارکت پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، پنجمین همایش ملی مدیریت ترافیک را با رویکرد دهه اقدام برای ایمنی راه در جمهوری اسلامی ایران برگزار می کند. گفتنی است: این همایش در پنج محور مدیریت ایمنی ترافیک، راه ایمن و ایمنی تردد، ایمنی وسائط نقلیه، ایمنی کاربران راه و مدیریت صحنه و مقررات پس از تصادف برگزار می گردد. زمان ارسال اصل مقالات: 20/2/93 زمان برگزاری همایش : 30/2/93 محل برگزاری: سالن همایش های بین المللی صدا و سیما وبگاه : www.rtmc.ir انتهای پیام/


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 
 تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده هراز یک کشته و 26 زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش ایرنا ، این تصادف بامداد امروز چهارشنبه در حد فاصل پل ورودی شهر ˈ گزنگ ˈ رخ داد که بر اثر آن راننده اتوبوس در دم جان باخت و 25 سرنشین آن به همراه راننده کامیون زخمی شدند.

علت این حادثه سبقت غیرمجاز اتوبوس با کامیون اعلام شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان آمل در باره وضعیت مصدومان این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت : مصدومان حادثه بلافاصله با هفت دستگاه آمبولانس توسط تیم های اورژانس 115 و هلال احمر به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

دکتر ˈحمزه قاسمی ˈ افزود : در حالی که راننده اتوبوس در دم جان باخت ، راننده کامیون در این حادثه دچار مصدومیت جزیی شد.

وی گفت : اتوبوسی که این تصادف را خلق کرد با 40 مسافر از تهران به مقصد گنبد در حرکت بود.

دیروز سه شنبه نیز یک دستگاه خودروی سورای ˈ پژو روآ ˈ که با دو سرنشین از آمل به سمت تهران در کیلومتر36 جاده هراز حرکت بود با یک دستگاه کامیون حامل شن و ماسه به صورت رو در رو برخورد کرد و هر دو سرنشین خودروی سواری در دم کشته شدند.


دُرنیوز
ایرنا -   -  اخبار برگزیده - 
-38 دقیقه و -23 ثانیه پیش
ساری- ایرنا- رییس بیمارستان 17شهریور آمل گفت : تاکنون 20 مصدوم ناشی از تصادف میان اتوبوس با کامیون که بامداد چهارشنبه در جاده هراز رخ داد از بیمارستان مرخص شدند.

دکترˈ شهرام کاشانی ˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در تصادف شدید اتوبوس با کامیون در حدفاصل پل ورودی شهر ˈگزنک ˈ یک نفر کشته و 26 نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم شدند که مجروحان توسط هفت دستگاه آمبولانس توسط تیم های اورژانس 115 وهلال احمر آمل به بیمارستان 17شهریور آمل انتقال یافتند.

وی ادامه داد: پس از اعلام تصادف و زیاد بودن تعداد مصدومان ، کادر درمانی این بیمارستان از بامداد چهارشنبه تاکنون در حالت آماده باش هستند.

رییس بیمارستان17شهریور آمل گفت : شش نفر از مصدومان دیگر این سانحه که دچار شکستگی دست ، پا و پارگی های صورت شدند همچنان بستری هستند و مداوا بر روی آنان ادامه دارد.

علت تصادف بامداد امروز اتوبوس با کامیون در جاده هراز سبقت غیرمجاز اتوبوس اعلام شده است.

بر اساس گزارش منابع بیمارستانی فرد فوت شده در این حادثه راننده اتوبوس بود.

این اتوبوس با 40 سرنشین از تهران به مقصد گنبد در حرکت بود.ک/3

7327/1654/506

انتهای پیام /*
Contact the editor: newsroom@irna.ir


دُرنیوز
فارس -   -  استان ها - 
-36 دقیقه و -17 ثانیه پیش
سرپرست پلیس راه استان زنجان مجموع تصادفات روی داده در فروردین ماه سال جاری را در محورهای زنجان 226 فقره اعلام کرد.
خبرگزاری فارس: وقوع 226 تصادف در محورهای زنجان طی سال جاری اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان آمار تصادفی‌‌های فوتی استان زنجان را در فروردین ماه سال جاری 11 نفر اعلام کرد و اظهار داشت: این تعداد تلفات در 9 فقره تصادف روی داده است. وی از بروز 107 فقره تصادف جرحی در محورهای استان زنجان طی فروردین ماه خبر داد و اضافه کرد: این تعداد تصادف 179 مصدوم بر جای گذاشته است. سرپرست پلیس راه استان زنجان تصریح کرد: 110 فقره تصادف خسارتی طی یک ماه گذشته در سطح استان روی داده است. این مسئول محور زنجان به قزوین را با 35 درصد دارای بیشترین آمار تصادف در بین محورهای استان زنجان در فروردین ماه سال جاری اعلام کرد و گفت: در مجموع 45 درصد از تصادف‌های استان در اتوبان‌های زنجان به تبریز و زنجان به قزوین روی می‌دهد. شیرمحمدی با بیان اینکه خودروهای سواری با 68 درصد بیشترین خودروی درگیر در تصادفات محورهای استان زنجان بوده، ادامه داد: کامیون با 12درصد، وانت با 11 درصد و موتورسیکلت با هفت درصد در تصادفات رانندگی فروردین ماه درگیر بوده‌اند. وی عدم توجه به جلو را دلیل 30 درصد از تصادفات روی داده در محورهای استان زنجان در فروردین ماه سال جاری اعلام کرد و افزود: واژگونی با 23 درصد، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با 12 درصد، عدم رعایت حق تقدم با 12 درصد و تخطی از سرعت مطمئنه از دیگر دلایل تصادفات روی داده محسوب می‌شوند. سرپرست پلیس راه استان زنجان بیشترین ساعات تصادفات روی داده  را از ساعات 12 تا 18 عنوان کرد و خاطرنشان کرد: بیشترین تصادف‌ها هم در کیلومتر یک تا 20 محورها روی داده است. این مسئول مجموع تصادفات روی داده در فروردین ماه سال جاری را 226 مورد اعلام کرد و متذکر شد: آمار این تصادفات در مقایسه با مدت زمان مشابه تفاوتی نکرده است. انتهای پیام/73004/ن۲۰


دُرنیوز
بیرجند - ایرنا - رییس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: تصادف در محور دیهوک - راور استان روز گذشته، یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،ˈ سرهنگ ˈ علیرضا امینیˈ در این باره گفت در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف دو دستگاه تریلی در کیلومتر 176 محور ˈدیهوک – راورˈ بلافاصله اکیپ گشت پلیس راه به محل اعزام شد.

وی گفت: در این حادثه یک دستگاه تریلی اسکانیا حامل بار گوگرد که از سرخس به مقصد بندر عباس در حرکت بوده با یک دستگاه تریلی اینترنشنال که در مسیر مقابل در حرکت بوده برخورد می کند که با توجه به این که بار تریلی اسکانیا گوگرد بود هر دو دستگاه تریلی طعمه حریق شد.

رییس پلیس راه خراسان جنوبی با اشاره به این که راننده تریلی اینترنشنال در این حادثه جان باخت، اظهار داشت: کارشناسان پلیس راه علت حادثه را انحراف به چپ تریلی اسکانیا اعلام کردند.665

انتهای پیام /*
Contact the editor: newsroom@irna.ir


دُرنیوز
ایرنا -   -  اخبار برگزیده - 
-28 دقیقه و -17 ثانیه پیش
ساری- ایرنا- رییس بیمارستان 17شهریور آمل گفت : تاکنون 20 مصدوم ناشی از تصادف رانندگی که میان اتوبوس با کامیون بامداد چهارشنبه در جاده هراز رخ داد از بیمارستان مرخص شدند.

دکترˈ شهرام کاشانی ˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در تصادف شدید اتوبوس با کامیون در حدفاصل پل ورودی شهر ˈگزنک ˈ یک نفر کشته و 26 نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم شدند که هفت دستگاه آمبولانس توسط تیم های اورژانس 115 وهلال احمر آمل به بیمارستان 17شهریور آمل انتقال یافتند.

وی ادامه داد: پس از اعلام تصادف و زیاد بودن تعداد مصدومان ، کادر درمانی این بیمارستان از بامداد چهارشنبه تاکنون در حالت آماده باش هستند.

رییس بیمارستان17شهریور آمل گفت : شش نفر از مصدومان دیگر این سانحه که دچار شکستگی دست ، پا و پارگی های صورت شدند همچنان بستری هستند و مداوا بر روی آنان ادامه دارد.

علت تصادف بامداد امروز اتوبوس با کامیون در جاده هراز سبقت غیرمجاز اتوبوس اعلام شده است.

بر اساس گزارش منابع بیمارستانی فرد فوت شده در این حادثه راننده اتوبوس بود.

این اتوبوس با 40 سرنشین از تهران به مقصد کنبد در حرکت بود.ک/3

7327/1654

انتهای پیام /*
Contact the editor: newsroom@irna.ir


دُرنیوز
تسنیم -   -  استان ها - 
-16 دقیقه و -51 ثانیه پیش
خبرگزاری تسنیم: رئیس بیمارستان 17 شهریور آمل گفت: تاکنون 20 مصدوم ناشی از تصادف شدید رانندگی محور هراز از بیمارستان مرخص شدند.

شهرام کاشانی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در آمل اظهار کرد: در تصادف شدید اتوبوس با کامیون در حدفاصل پل ورودی شهر گزنک  یک نفر کشته و 26 نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم و با 7 دستگاه آمبولانس توسط تیم های اورژانس 115 وهلال احمر آمل به بیمارستان 17شهریور آمل منتقل شدند.

وی افزود: پس از اعلام تصادف و مصدومان زیاد  وارجاع به بیمارستان17 شهریور آمل، کادر درمانی این بیمارستان از بامداد چهارشنبه تاکنون در حالت آماده باش هستند و 20 نفر از مصدومان تاکنون ترخیص شدند.

رئیس بیمارستان17 شهریور آمل تصریح کرد: شش نفر از مصدومان دیگر این سانحه که دچار مصدومیت شدید شکستگی دست، پا و پارگی های صورت شده بودند در بخش های این بیمارستان بستری و مداوا بر روی آنان همچنان ادامه دارد.

تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده هراز که بامداد امروز در حد فاصل پل ورودی شهر گزنگ رخ داد، بر اثر آن راننده اتوبوس در دم جان باخت و 25 سرنشین آن به همراه راننده کامیون زخمی شدند.

علت این حادثه سبقت غیرمجاز اتوبوس با کامیون اعلام شده است.

انتهای پیام/ قدُرنیوز
مهر -   -  استان ها - 
58 دقیقه و 14 ثانیه پیش
ساری - خبرگزاری مهر: تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در محور هراز 29 مصدوم برجای گذاشت.

مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر، زمان بروز این حادثه را 50 دقیقه بامداد چهارشنبه بیان کرد و گفت: ر این حادثه یکدستگاه کامیون با اتوبوس ولول در محور هراز برخورد کرد.

وی اظهار داشت: از زمان وقوع حادثه امدادگران به محل حادثه اعزام شدند و در این حادثه که 29 سرنشین اتوبوس دچار مصدومیت شدند و هشت نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گفته ولی پور، با مشارکت عوامل امدادی اورژانس و هلال احمر، اقدام به امدادرسانی به مصدومان شده است.دُرنیوز
ساری- ایرنا- تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده هراز یک کشته و 26 زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این تصادف بامداد امروز چهارشنبه در حد فاصل پل ورودی شهر ˈ گزنگ ˈ رخ داد که بر اثر آن راننده اتوبوس در دم جان باخت و 25 سرنشین آن به همراه راننده کامیون زخمی شدند.

علت این حادثه سبقت غیرمجاز اتوبوس با کامیون اعلام شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان آمل در باره وضعیت مصدومان این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت : مصدومان حادثه بلافاصله با هفت دستگاه آمبولانس توسط تیم های اورژانس 115 و هلال احمر به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

دکتر ˈحمزه قاسمی ˈ افزود : در حالی که راننده اتوبوس در دم جان باخت ، راننده کامیون در این حادثه دچار مصدومیت جزیی شد.

وی گفت : اتوبوسی که این تصادف را خلق کرد با 40 مسافر از تهران به مقصد گنبد در حرکت بود.

دیروز سه شنبه نیز یک دستگاه خودروی سورای ˈ پژو روآ ˈ که با دو سرنشین از آمل به سمت تهران در کیلومتر36 جاده هراز حرکت بود با یک دستگاه کامیون حامل شن و ماسه به صورت رو در رو برخورد کرد و هر دو سرنشین خودروی سواری در دم کشته شدند.ک/3

7327/1654/506

انتهای پیام /*
Contact the editor: newsroom@irna.ir


دُرنیوز
ساری- ایرنا- تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده هراز یک کشته و 26 زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این تصادف بامداد امروز چهارشنبه در حد فاصل پل ورودی شهر ˈ گزنگ ˈ رخ داد که بر اثر آن راننده اتوبوس در دم جان باخت و 25 سرنشین آن به همراه راننده کامیون زخمی شدند.

علت این حادثه سبقت غیرمجاز اتوبوس با کامیون اعلام شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان آمل در باره وضعیت مصدومان این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت : مصدومان حادثه بلافاصله با هفت دستگاه آمبولانس توسط تیم های اورژانس 115 و هلال احمر به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

دکتر ˈحمزه قاسمی ˈ افزود : در حالی که راننده اتوبوس در دم جان باخت ، راننده کامیون در این حادثه دچار مصدومیت جزیی شد.

وی گفت : اتوبوسی که این تصادف را خلق کرد با 40 مسافر از تهران به مقصد گنبد در حرکت بود.

دیروز سه شنبه نیز یک دستگاه خودروی سورای ˈ پژو روآ ˈ که با دو سرنشین از آمل به سمت تهران در کیلومتر36 جاده هراز حرکت بود با یک دستگاه کامیون حامل شن و ماسه به صورت رو در رو برخورد کرد و هر دو سرنشین خودروی سواری در دم کشته شدند.ک/3

7327/1654/506

انتهای پیام /*
Contact the editor: newsroom@irna.ir


دُرنیوز
در حالی که راننده اتوبوس در دم جان باخت ، راننده کامیون در این حادثه دچار مصدومیت جزیی شد.
 تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده هراز یک کشته و 26 زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش ایرنا ، این تصادف بامداد امروز چهارشنبه در حد فاصل پل ورودی شهر ˈ گزنگ ˈ رخ داد که بر اثر آن راننده اتوبوس در دم جان باخت و 25 سرنشین آن به همراه راننده کامیون زخمی شدند.

علت این حادثه سبقت غیرمجاز اتوبوس با کامیون اعلام شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان آمل در باره وضعیت مصدومان این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت : مصدومان حادثه بلافاصله با هفت دستگاه آمبولانس توسط تیم های اورژانس 115 و هلال احمر به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

دکتر ˈحمزه قاسمی ˈ افزود : در حالی که راننده اتوبوس در دم جان باخت ، راننده کامیون در این حادثه دچار مصدومیت جزیی شد.

وی گفت : اتوبوسی که این تصادف را خلق کرد با 40 مسافر از تهران به مقصد گنبد در حرکت بود.

دیروز سه شنبه نیز یک دستگاه خودروی سورای ˈ پژو روآ ˈ که با دو سرنشین از آمل به سمت تهران در کیلومتر36 جاده هراز حرکت بود با یک دستگاه کامیون حامل شن و ماسه به صورت رو در رو برخورد کرد و هر دو سرنشین خودروی سواری در دم کشته شدند.


دُرنیوز
ساری- ایرنا- تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده هراز یک کشته و 26 زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این تصادف بامداد امروز چهارشنبه در حد فاصل پل ورودی شهر ˈ گزنگ ˈ رخ داد که بر اثر آن راننده اتوبوس در دم جان باخت و 25 سرنشین آن به همراه راننده کامیون زخمی شدند.

علت این حادثه سبقت غیرمجاز اتوبوس با کامیون اعلام شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان آمل در باره وضعیت مصدومان این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت : مصدومان حادثه بلافاصله با هفت دستگاه آمبولانس توسط تیم های اورژانس 115 و هلال احمر به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند.

دکتر ˈحمزه قاسمی ˈ افزود : در حالی که راننده اتوبوس در دم جان باخت ، راننده کامیون در این حادثه دچار مصدومیت جزیی شد.

وی گفت : اتوبوسی که این تصادف را خلق کرد با 40 مسافر از تهران به مقصد گنبد در حرکت بود.

دیروز سه شنبه نیز یک دستگاه خودروی سورای ˈ پژو روآ ˈ که با دو سرنشین از آمل به سمت تهران در کیلومتر36 جاده هراز حرکت بود با یک دستگاه کامیون حامل شن و ماسه به صورت رو در رو برخورد کرد و هر دو سرنشین خودروی سواری در دم کشته شدند.ک/3

7327/1654

انتهای پیام /*
Contact the editor: newsroom@irna.ir


 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20 

Please Wait...

نام و نام خانوادگی
نام:   
نام خانوادگی:   

رمز عبور
رمز عبور قبلی:
رمز عبور جدید:
تکرار رمز عبور جدید:  


تازه ترین خبرها
مهم ترین ترین خبرها
اخبار کلمه های کلیدی