4:19:29
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳کاربر گرامی
برای دسترسی به این قسمت شما باید عضو سایت باشید.
اخبار بین الملل را در ایمیل خود داشته باشید.

تهران/واحدمرکزی‌خبر/سیاسی 1393/01/15
00:00:03.00
تلاشها برای یافتن سرنشینهای کشتی غرق شده در آبهای کره جنوبی ادامه دارد.
به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر، نیروهای گارد ساحلی کره جنوبی امروز عملیات نجات برای یافتن کشتی غرق شده کره شمالی را شروع کردند. این کشتی باری که شانزده خدمه آن اهل کره شمالی بودند با پرچم مغولستان حرکت می کرد که در سواحل جنوبی کره جنوبی غرق شد. در این سانحه دست کم دو خدمه کشتی جان باختند. سه نفر از آنها نجات یافته اند. اما سرنوشت یازده خدمه دیگر این کشتی نامشخص است. این کشتی باری عازم چین بود که دچار سانحه شد و غرق شد.این کشتی حامل سنگ آهن بود.
00:00:28.01


در یاهو ایمیل کنید.
با GMail ارسال کنید.
در قالب فایل word ذخیره کنید.
این خبر را چاپ (پرینت) کنید.
این خبر را در منبع اصلی مشاهده کنید.
در صفحه فیس بوک خود منتشر کنید.
داغ کنید.
توییت کنید.
در بالاترین منتشر کنید.
در علاقه مندی های خود ذخیره کنید.
در گوگل پلاس منتشر کنید.


دُرنیوز
سیاست‌های کلی سلامت دارای بندهای متعددی است که مسیر آینده و اهداف نظام سلامت را تعیین می‌کند و در چارچوب این سیاست‌هاست که وزارت بهداشت باید ...

به گزارش سرویس سلامت جوان خبرگزاری برنا، رییس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت گفت: سیاست های کلی سلامت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری دارای بندهای متعددی است که مسیر آینده و اهداف نظام سلامت را تعیین می کند و در چارچوب این سیاست ها است که وزارت بهداشت باید برنامه های خود را تنظیم کند.

دکتر رسول دیناروند با اشاره اینکه تنظیم برنامه های وزارت بهداشت در چارچوب این سیاست ها با آماده سازی برنامه نویسی برنامه ششم توسعه، مصادف شده است، افزود: باید تمامی اقدامات ما در برنامه ریزی های کوتاه مدت و پنج ساله لحاظ شود.

وی با اشاره به این که در این راستا 8 کمیته در وزارت بهداشت تشکیل شده، توضیح داد: اجرایی شدن برخی بندهای مربوط به سیاست های کلی سلامت به علت کمبود قانون نیاز به راهکارهایی با قانون گذاری مجدد دارد هرچند برای برخی نیز قانون موجود است و تنها باید برنامه ریزی اجرایی برای آنها در نظر گرفت.

رییس سازمان غذا و دارو همچنین با بیان این که جهت گیری های وزارت بهداشت در این حوزه شفاف است، خاطرنشان کرد: قاعدتا باید زیرساختهای قانونی، نیروی انسانی، مباحث مالی و بودجه های مورد نیاز و استفاده از فناوری های نوین را در برنامه ریزی هایمان در نظر بگیریم.

به گفته وی سیاست های کلی سلامت نگاه بلند مدت جمهوری اسلامی ایران را در تمامی بخش های مرتبط با سلامت مشخص کرده بنابراین قوانین ما در چارچوب این سیاست ها باید تعریف شود.

به عقیده دکتر دیناروند قانونی مغایر با سیاست های کلی سلامت وجود ندارد. وزارت بهداشت نیز برای اجرایی کردن اهدافش در راستای این سیاست با قوانین دائمی، قانون پنجساله ششم و قانون بودجه سال 94 همسو خواهد بود.


تهران/ واحد مرکزی خبر/ اجتماعی 1393/05/10
وزارت کار لبنان تصمیم گرفت به علت شیوع ویروس ابولا در کشورهای آفریقایی که تاکنون بیش از 700 قربانی برجای گذاشته است صدور مجوز کار برای اتباع این کشورها را معلق کند.
این وزارتخانه در بیانیه ای اعلام کرد « به علت بیم از سلامت عمومی و جلوگیری از شیوع ویروس ابولا، وزارت کار دیگر درخواست های کسب مجوز کار را برای اتباع سیرالئون، گینه و لیبریا دریافت نمی کند. »
به گزارش خبرگزاری فرانسه از بیروت، یک مقام این وزارتخانه اعلام کرد شمار کارگران تبعه این کشورها در
لبنان « ناچیز » بوده است.
وی این تصمیم را « اقدامی پیشگیرانه » توصیف کرد.
ویروس ابولا که واکسنی برای پیشگیری از آلودگی به آن وجود ندارد با خونریزی، استفراغ و اسهال همراه است. میزان مرگ و میر ناشی از آن بین 25 تا 90 درصد متغیر است.
173/105

تهران / واحد مرکزی خبر / ورزشی 1393/05/10
به نوشته پایگاه اینترنتی نشریه اکیپ، ماریو لومینا بازیکن تیم فوتبال المپیک مارسی فرانسه به دلیل مصدومیت دست کم دو هفته از میادین دور خواهد بود.
بازیکن بیست ساله خط میانی المپیک مارسی در دیدار دوستانه مقابل تیم باری از ناحیه مچ پا مصدوم شد. این دیدار دوستانه با تساوی یک بر یک به پایان رسید. المپیک مارسی خود را برای آغاز فصل جدید رقابت های لیگ یک فرانسه آماده می کند.
179/145
مسابقه بزرگ طراحی

Please Wait...

نام و نام خانوادگی
نام:   
نام خانوادگی:   

رمز عبور
رمز عبور قبلی:
رمز عبور جدید:
تکرار رمز عبور جدید:  


تازه ترین خبرها
مهم ترین ترین خبرها
اخبار کلمه های کلیدی