10:14:17
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳کاربر گرامی
برای دسترسی به این قسمت شما باید عضو سایت باشید.
اخبار سایر را در ایمیل خود داشته باشید.
سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با حضور خبرنگاران بازیگران و عوامل فیلم‌ها در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران در حال برگزاری است.

به گزارش گروه چندرسانه‌ای باشگاه خبرنگاران، سومین روز از سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با حضور خبرنگاران بازیگران و عوامل فیلم‌ها در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد آغاز به کار کرد.


شمقدری در کنار "حاتمی‌کیا" + عکس(دوشنبه 14 بهمن ساعت: 16:37)


فیلم سینمایی "چ" به کارگردانی "ابراهیم حاتمی‌کیا" در برج میلاد اکران شد و "جواد شمقدری" نیز برای دیدن این فیلم در کاخ جشنواره حضور پیدا کرد.


نقش نگین انگشتر بازیگر "چ" + عکس(دوشنبه 14 بهمن ساعت: 15:34)

نگین انگشتر "بابک حمیدیان" که نام زیبای الله بر آن حک شده بود باز هم سوژه دوربین عکاسان شد.


استقبال "حاتمی‌کیا" از برادر شهید + تصاویر(دوشنبه 14 بهمن ساعت: 15:34)


فیلم سینمایی "چ" به کارگردانی "ابراهیم حاتمی‌کیا" با حضور برادر شهید چمران در برج میلاد اکران شد.


تتوی عجیب "بابک حمیدیان" در پشت گوش + تصاویر (دوشنبه 14 بهمن ساعت: 15:19)

"بابک حمیدیان" در نشست خبری فیلم «چ» با تتویی که پشت گوش خود داشت توجه عکاسان را به خود جلب کرد.


نشست خبری فیلم سینمایی "مردن به وقت شهریور" به کارگردانی "هاتف علیمردانی" در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، شب گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.


وقتی "حامد بهداد" عکاس می‌شود! + تصاویر(دوشنبه 14 بهمن ساعت: 00:51)

"حامد بهداد" پیش از شروع نشست برای خبرساز کردن خود دوربین به دست در مقابل دوربین عکاسان قرار گرفت.


حاشیه‌های دومین روز از جشنواره فیلم فجر + تصاویر(یکشنبه 13 بهمن ساعت: 20:51)

سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با حضور خبرنگاران بازیگران و عوامل فیلم‌ها در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران در حال برگزاری است.


حضور زوج‌های هنرمند در کاخ جشنواره + تصاویر‌(یکشنبه 13 بهمن ساعت: 17:08)

در دومین روز از جشنواره بین‌المللی فیلم فجر "امین زندگانی" به همراه همسرش "الیکا عبدالرزاقی" و "مسعود رایگان" به همراه "رویا تیموریان" در برج میلاد حضور پیدا کردند.


نشست خبری فیلم بیگانه + تصاویر(یکشنبه 13 بهمن ساعت: 01:06)

نشست خبری "فیلم بیگانه" به کارگردانی بهرام توکلی در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر عصر شنبه در برج میلاد برگزار شد.


نشست خبری فیلم گنجشگک اشی‌مشی + تصاویر(یکشنبه 13 بهمن ساعت: 00:44)

نشست خبری فیلم "گنجشکک اشی‌مشی" در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر عصر شنبه در برج میلاد برگزار شد.


حاشیه‌های اولین روز از جشنواره فیلم فجر + تصاویر‌(یکشنبه 13 بهمن ساعت: 00:24)

سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با حضور خبرنگاران بازیگران و عوامل فیلم‌ها در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران در حال برگزاری است.


نشست خبری فیلم زندگی مشترک آقای محمودی و بانو + تصاویر(شنبه 12 بهمن ساعت: 16:00)

نشست فیلم "زندگی مشترک آقای محمودی و بانو" ظهر امروز شنبه با حضور خبرنگاران رسانه‌ها در سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در برج میلاد تهران برگزار شد.


بازیگران حاضر در افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم فجر + تصاویر‌(شنبه 12 بهمن ساعت: 10:44)

آیین افتتاحیه سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، عصر جمعه با مراسم فرش قرمز آغاز شد.


حضور هنرمندان در افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم فجر + تصاویر(شنبه 12 بهمن ساعت: 10:11)

آیین افتتاحیه سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، عصر جمعه با مراسم فرش قرمز آغاز شد.انتهای پیام/در یاهو ایمیل کنید.
با GMail ارسال کنید.
در قالب فایل word ذخیره کنید.
این خبر را چاپ (پرینت) کنید.
این خبر را در منبع اصلی مشاهده کنید.
در صفحه فیس بوک خود منتشر کنید.
داغ کنید.
توییت کنید.
در بالاترین منتشر کنید.
در علاقه مندی های خود ذخیره کنید.
در گوگل پلاس منتشر کنید.


دُرنیوز
دهلی نو - ایرنا - مقام های هندی درنخستین روز از گفت وگوهای راهبردی با دولت آمریکا جاسوسی از رهبران سیاسی و دیگر شهروندان کشورشان را مورد انتقاد ...

به گزارش ایرنا، مقام های آمریکایی نیز درپاسخ به این اظهارات اطمینان دادندکه اختلاف های موجود می تواند با تعامل آژانس های اطلاعاتی دو کشور حل شود.

این بحث پس از گفت وگوی خانم ˈسوشما سوراجˈ وزیر امور خارجه هند با ˈجان کریˈ همتای آمریکایی وی به عنوان بالاترین مقام دولت اوباما که پس از به قدرت رسیدن حزب راستگرای ˈبهارتیا جاناتاˈ (بی جی پی) به دهلی نو سفر کرده، مطرح شد.

در کنفرانس مطبوعاتی مشترک وزرای امور خارجه دو کشور که عصر پنجشنبه در دهلی نو شکل گرفت، خانم سوراج در پاسخ به اینکه آیا جاسوسی از رهبران حزب بهارتیا جاناتا در سال 2010 توسط آمریکا را مطرح کرده؟ گفت: من به این موضوع اشاره کردم که با انتشار خبر مربوطه در روزنامه ها، هندی ها خشمگین شدند و به مقام های آمریکایی نسبت به این خشم هشدار دادم.

وی افزود: من حتی به جان کری گفتم که دو کشور به عنوان دوست روی یکدیگر حساب می کنند و در این شرایط، جاسوسی از کشور دیگر به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

این در حالیست که کری از استراق سمع کشورش دفاع کرد و در توجیه آن گفت: ما برای رابطه با هند ارزش قایل هستیم و معتقدیم که تبادل اطلاعات میان دو کشور در حوزه مبارزه با تروریسم و دیگر تهدیدها لازم است.

وی افزود: ما حساسیت موضوع مطرح شده را برای هند درک می کنیم. همچون گذشته سعی خواهیم کرد که اختلاف های موجود را حل کنیم و هرجا تهدیدی وجود داشته باشد فعالانه با هند همکاری می کنیم.

کری ضمن تاکید بر اینکه سیاست های آمریکا اجازه نمی دهد مسایل اطلاعاتی به صورت عمومی مطرح شود، گفت: آمریکا درباره این موضوع گفت وگوهایی با مقام های دولتی داشته است.

در ادامه این مصاحبه مطبوعاتی وزیر خارجه هند به طرح لایحه مهاجرت آمریکا در سنا که ممکن است مهاجرت متخصصان بخش فناوری اطلاعات هند را به آن کشور محدود کند، اشاره کرد.

وی گفت: من به جان کری گفتم که تصویب این لایحه، نشانه ای منفی برای متخصصان هند خواهد بود.

در ادامه، وزیر امور خارجه آمریکا به مسایل تجاری با هند پرداخت و گفت: هنوز کارهای بسیاری از جمله کاهش موانع تجاری، تعرفه ها و کنترل قیمت ها باید صورت گیرد تا محصولات بازار خوبی پیدا کنند.

وی افزود: ما می توانیم بازار رقابتی تری بسازیم و برای جوانان دو کشور فرصت های بسیاری ایجاد کنیم.

وزیر امور خارجه آمریکا با اشاره به اینکه هر ساله 10 هزار هندی به افرادی که در سن کار هستند افزوده می شود، گفت: دولت هند اهمیت این موضوع را بخوبی درک می کند.

وی زمان کنونی را فرصتی ˈباورنکردنیˈ برای ارتقای روابط دو کشور خواند و اظهارداشت: اکنون که دولت هند با رای قاطع مردم روی کار آمده، ما می توانیم روابط تجاری خود را گسترش دهیم و با چالش ها مقابله کنیم.

جان کری ضمن تاکید بر اینکه هند و آمریکا شرکای حتمی یکدیگر در قرن 21 هستند، گفت: اقداماتی که انجام می دهیم، آینده روابط دو کشور را تعیین می کند.

وزیر امور خارجه هند نیز با اشاره به اینکه هیچ ابهامی درباره شراکت راهبردی با آمریکا وجود ندارد، گفت: سیاست خارجی هند با روی کار آمدن دولت جدید تغییری نکرده است.

وزرای امور خارجه دو کشور همچنین درباره صورتجلسه دیدار ˈباراک اوباماˈ رییس جمهور آمریکا با ˈنارندرا مودیˈ نخست وزیر هند نیز گفت وگو کردند.

این دیدار در سپتامبر امسال همزمان با برگزاری اجلاس عمومی سازمان ملل متحد در در واشنگتن صورت می گیرد.

منابع هندی همچنین امروز گزارش دادند که وزاری خارجه هند و آمریکا در گفت وگوهای خود مسایل بین المللی از جمله موضوع غزه و افغانستان را نیز به بحث گذاشته اند.

سوراج در پاسخ به موضع دهلی نو درباره بحران غزه گفت: هند به دلایل فلسطین احترام می گذارد و همواره با اسراییل نیز دوست بوده است.

وی از دو طرف خواست که نهایت خویشتنداری را بکار ببندند و ابراز امیدواری کرد که شرایط به آتش بس، گفت وگوهای صلح و راه حل جامعی برای خاورمیانه منجر شود.

وزیر خارجه هند همچنین بر کمک به ایجاد افغانستانی باثبات تاکید کرد و اراده مردم این کشور را برای رسیدن به حقوق دمکراتیک خود با وجود تهدیدهای عناصر تروریستی ستود.

جان کری روز پنجشنبه در راس هیاتی برای شرکت در پنجمین دور گفت وگوهای راهبردی دو کشور که به مدت دو روز برگزار می شود، وارد دهلی نو شده است.

آساق ** 2165 ** 275 **

انتهای پیام /*
دُرنیوز
کرمانشاه - ایرنا - کادر فنی تیم ملی والیبال بانوان ایران 16 بازیکن را به اردوی آمادگی این تیم دعوت کرد که در میان دعوت شدگان نام والیبالیست کرمانشاهی ...

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمهتاب رحمانیˈ والیبالیست کرمانشاهی است که با نظر سرمربی تیم ملی بزرگسالان به ششمین مرحله اردوی آمادگی این تیم دعوت شده است.

اردوی آمادگی تیم ملی والیبال زنان از روز گذشته (پنجشنبه) در آکادمی ملی المپیک آغاز شده و تا 16 مرداد ماه نیز ادامه خواهد یافت.

فرزانه زارعی، ندا چملانیان، مهتاب رحمانی، فرنوش شیخی، سودابه باقرپور، مهسا صابری، نجمه عابدیان، مهدیه خواجه کلایی، شبنم علیخانی، زینب گیوه، مائده برهانی، نگار کیانی، شکوفه صفری، سوده رضایی، الهام فلاح و سمانه سیاوشی نفرات دعوت شده به اردو هستند.

سیما صدیقی به عنوان سرمربی و کامبیر یعقوبی و بهرام جعفرپور به عنوان کمک مربی در اردو حضور دارند.

تیم ملی والیبال زنان ایران خود را برای حضور در چهارمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون آسیا که از 17 تا 23 شهریور 93 در کشور چین برگزار می شود، آماده می کند.

این رقابت ها با حضور هشت تیم برتر آسیا برگزار می شود و تیم ملی والیبال زنان ایران در دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های چین، ویتنام و کره جنوبی در گروه اول همگروه است.

7458/567

انتهای پیام /*
مسابقه بزرگ طراحی

Please Wait...

نام و نام خانوادگی
نام:   
نام خانوادگی:   

رمز عبور
رمز عبور قبلی:
رمز عبور جدید:
تکرار رمز عبور جدید:  


تازه ترین خبرها
مهم ترین ترین خبرها
اخبار کلمه های کلیدی