12:46:05
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳کاربر گرامی
برای دسترسی به این قسمت شما باید عضو سایت باشید.
اخبار سیاسی را در ایمیل خود داشته باشید.

عضو هیات مدیره شرکت پشتیبانی امور دام از آغاز توزیع مرغ سبد کالایی در استان‌ها خبر داد و گفت: ذخیره‌سازی گوشت قرمز و گوشت مرغ از تولید داخلی همچنان ادامه دارد و هیچ مشکلی برای تامین مرغ و گوشت شب عید وجود ندارد.

حسین دماوندی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: خرید و ذخیره سازی گوشت مرغ از منابع تولید داخلی از اواخر ماه رمضان سال جاری آغاز شده و همچنان ادامه دارد با توجه به این که در سال جاری از نظر تامین نیاز داخلی یکی از بهترین سال‌های کشور بوده است به نظر می‌رسد هیچ نگرانی برای تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز در شب عید وجود ندارد.

وی افزود: توزیع مرغ سبد کالایی به استناد ابلاغیه دولت و براساس تصمیماتی که در ستاد تنظیم بازار گرفته شده است با نیازسنجی استان‌های مختلف آغاز شده که این تصمیم در راستای اجرای طرح دولت برای اجرای طرح یارانه‌های غیر نقدی است.

این عضو هیات مدیره شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: ذخیره سازی گوشت قرمز نیز همچنان ادامه دارد و با توجه به وضعیت مناسب تولید به نظر می رسد برای تامین این محصول نیز در شب عید مشکلی وجود نخواهد داشت.

دماوندی‌نژاد تاکید کرد: گرچه واردات گوشت قرمز و گوشت مرغ در مقاطعی در گذشته برای احتمال بروز مشکلاتی در تولید داخلی و تامین نشدن نیاز کشور پیش بینی شده اما در حال حاضر با توجه به وضعیت تولید و رفع نقایص گذشته برای سال جاری و سال آینده به نظر می‌رسد هیچ نیازی به واردات گوشت مرغ و گوشت قرمز برای تامین بازار داخلی وجود ندارد.


در یاهو ایمیل کنید.
با GMail ارسال کنید.
در قالب فایل word ذخیره کنید.
این خبر را چاپ (پرینت) کنید.
این خبر را در منبع اصلی مشاهده کنید.
در صفحه فیس بوک خود منتشر کنید.
داغ کنید.
توییت کنید.
در بالاترین منتشر کنید.
در علاقه مندی های خود ذخیره کنید.
در گوگل پلاس منتشر کنید.


دُرنیوز
نامه نیوز -   -  سیاسی - 
3 دقیقه و 2 ثانیه پیش
شمخانی فرارسیدن عید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت.


به گزارش نامه نیوز به نقل از ایسنا، علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیرشورای عالی امنیت ملی در پیامی به همتایان خود در کشورهای اسلامی، همدلی مسلمانان را برای مقابله با رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن اصلی اسلام خواستار شد.

شمخانی افزود: مسلمانان جهان امسال در شرایطی به استقبال عید بزرگ رمضان می روند که خواهران و برادران مسلمان خود را در فلسطین تحت شدیدترین حملات نظامی و جنایات غیر انسانی می بینند و شهادت صدها زن و کودک مسلمان غزه موجب تأثر قلوب همه مسلمان و آزادگان جهان است.

دبیرشورای عالی امنیت ملی کشورمان ضمن آرزوی سعادت و بهروزی برای همتایان خود و کشورهای اسلامی از آن‌ها خواست که عید سعید فطر را که عید بزرگ مسلمانان جهان است به نماد مخالفت با وحشی‌گری‌های رژیم صهیونیستی و حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین تبدیل نمایند.
دُرنیوز
نامه نیوز -   -  سیاسی - 
2 دقیقه و 56 ثانیه پیش
سخنگوی وزارت امور خارجه حمله مسلحانه به تظاهر کنندگان راهپیمائی روز قدس در شهر زاریای نیجریه را که منجر به شهادت تعدادی از تظاهرکنندگان روزه دار شد ، ...


به گزارش نامه نیوز به نقل از ایسنا، مرضیه افخم اضافه کرد : جمهوری اسلامی ایران حمله مسلحانه به تظاهرات روز قدس در شهر زاریا در نیجریه را غیر قابل قبول و کاملاً ضد انسانی می‌داند .

سخنگوی وزارت خارجه تصریح کرد : متأسفانه تظاهرکنندگان مسلمان نیجریه‌ای که در حمایت از حقوق ملت فلسطین و اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی در حال راهپیمایی بودند ، همانند مردم بی دفاع غزه هدف حملات ناجوانمردانه و بیرحمانه قرار گرفتند .

افخم تأکید کرد: جمهوری اسلای ایران از دولت نیجریه انتظار دارد در قبال این حمله کاملاً مسئولانه رفتار کرده و عوامل آن را مورد تعقیب قرار داده و مجازات نماید .
دُرنیوز
نامه نیوز -   -  سیاسی - 
2 دقیقه و 52 ثانیه پیش
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که پیشنهاد شورای امنیت سازمان ملل برای برقراری آتش بس در غزه فرار از مسئولیت است؛ چرا که این شورا ...


به گزارش نامه نیوز به نقل از ایسنا، سید حسین نقوی حسینی، اظهار کرد: شورای امنیت سازمان ملل با این نوع پیشنهادات از مسئولیت جهانی خود در جهت صلح و دفاع از حقوق بشر فرار می‌کند.

وی افزود: در غزه یک جریان نسل کشی در حال وقوع است و یک رژیم تا دندان مسلح شبانه روز به مردم مظلوم و بی‌پناه حمله‌ی ددمنشانه وتجاوزگرایانه می‌کند اما شورای امنیت به جای این که در مقابله با این تجاوزگری‌ها و کشتار زنان و کودکان بی‌پناه اقداماتی عملی انجام دهد از آتش‌بس صحبت می‌کند.

نماینده‌ی مردم ورامین در مجلس تصریح کرد‌: معلوم است آتش بس یک طرفه‌ای که در آن یک طرف امکان دفاع از خود را ندارد و طرف مقابل با تمام امکانات علیه او یورش می‌برد، ناپایدارخواهد بود.

نقوی حسینی ادامه داد: شورای امنیت سازمان ملل مسئولیتی خطیر‌تر و سنگین‌تر در حمایت از صلح و جلوگیری از تضییع حقوق انسانها دارد و با این پیشنهادات نمی‌تواند از مسئولیت خود فرار کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: سازمان ملل که مجوز حمله به افغانستان و عراق را می‌دهد و کشورهای غربی با همه‌ی امکانات و تسلیحات‌شان به اسم مبارزه با ترورسیت‌ها به این کشورها حمله می‌کنند چرا در مورد غزه اقدامی انجام نمی‌دهد.

وی در پایان تاکید کرد: شورای امنیت سازمان ملل علی رغم این که می‌تواند اقدام عملی در توقف کشتار مردم در غزه انجام دهد اما نمی‌خواهد این کار را بکند.
مسابقه بزرگ طراحی
منبع خبری
مسابقه بزرگ طراحی

Please Wait...

نام و نام خانوادگی
نام:   
نام خانوادگی:   

رمز عبور
رمز عبور قبلی:
رمز عبور جدید:
تکرار رمز عبور جدید:  


تازه ترین خبرها
مهم ترین ترین خبرها
اخبار کلمه های کلیدی