12:29:28
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳کاربر گرامی
برای دسترسی به این قسمت شما باید عضو سایت باشید.
اخبار سیاسی را در ایمیل خود داشته باشید.

عضو هیات مدیره شرکت پشتیبانی امور دام از آغاز توزیع مرغ سبد کالایی در استان‌ها خبر داد و گفت: ذخیره‌سازی گوشت قرمز و گوشت مرغ از تولید داخلی همچنان ادامه دارد و هیچ مشکلی برای تامین مرغ و گوشت شب عید وجود ندارد.

حسین دماوندی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: خرید و ذخیره سازی گوشت مرغ از منابع تولید داخلی از اواخر ماه رمضان سال جاری آغاز شده و همچنان ادامه دارد با توجه به این که در سال جاری از نظر تامین نیاز داخلی یکی از بهترین سال‌های کشور بوده است به نظر می‌رسد هیچ نگرانی برای تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز در شب عید وجود ندارد.

وی افزود: توزیع مرغ سبد کالایی به استناد ابلاغیه دولت و براساس تصمیماتی که در ستاد تنظیم بازار گرفته شده است با نیازسنجی استان‌های مختلف آغاز شده که این تصمیم در راستای اجرای طرح دولت برای اجرای طرح یارانه‌های غیر نقدی است.

این عضو هیات مدیره شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: ذخیره سازی گوشت قرمز نیز همچنان ادامه دارد و با توجه به وضعیت مناسب تولید به نظر می رسد برای تامین این محصول نیز در شب عید مشکلی وجود نخواهد داشت.

دماوندی‌نژاد تاکید کرد: گرچه واردات گوشت قرمز و گوشت مرغ در مقاطعی در گذشته برای احتمال بروز مشکلاتی در تولید داخلی و تامین نشدن نیاز کشور پیش بینی شده اما در حال حاضر با توجه به وضعیت تولید و رفع نقایص گذشته برای سال جاری و سال آینده به نظر می‌رسد هیچ نیازی به واردات گوشت مرغ و گوشت قرمز برای تامین بازار داخلی وجود ندارد.


در یاهو ایمیل کنید.
با GMail ارسال کنید.
در قالب فایل word ذخیره کنید.
این خبر را چاپ (پرینت) کنید.
این خبر را در منبع اصلی مشاهده کنید.
در صفحه فیس بوک خود منتشر کنید.
داغ کنید.
توییت کنید.
در بالاترین منتشر کنید.
در علاقه مندی های خود ذخیره کنید.
در گوگل پلاس منتشر کنید.


دُرنیوز
ایلنا -  سیاسی -  دولت - 
1 دقیقه و 44 ثانیه پیش
اگر در دستگاه‌های دولتی در زمینه ارائه مجوز یا همکاری با کارآفرینان تقابلی مشاهده شود و افرادی سنگ اندازی کنند با برخورد قهری از سوی نهادهای امنیتی ...

وزیر اطلاعات سرمایه‌گذار و سرمایه‌داری که به جای التهاب در بازار زمینه‌ساز تولید و فرصت‌های شغلی باشد را قابل دفاع دانست و اظهار کرد: در این راستا نهادهای امنیتی موظف به بسترسازی برای جلب اعتماد سرمایه گذاران هستند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در نشست توسعه و سرمایه‌گذاران استان اردبیل گفت: جامعه امروز ایرانی هم نیازمند امنیت و هم شادابی و پویایی است.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف حکومت ها از نظر اسلام برقراری امنیت است اضافه کرد: این امنیت در جامعه باید همراه با شادابی و نشاط باشد. سربازان گمنام امام زمان(عج)، جان برکف شب و روز در راستای تحقق این مهم فعالیت می کنند.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: هفته ای نیست که با عوامل خدشه دار کردن این امنیت پس از شناسایی برخورد نشود.

حجت الاسلام و المسلمین علوی در ادامه صحبت های خود زمینه اقتصاد پویا را فرهنگ دینی عنوان کرد و افزود: چنین آموزه ای در دین اسلام قویا تاکید شده است.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری امنیت را بالا می برد، اضافه کرد: سرمایه گذاری موثر در امنیت بوده و امنیت بسترساز سرمایه گذاری است.

وزیر اطلاعات سرمایه گذار و سرمایه داری که به جای التهاب در بازار زمینه ساز تولید و فرصت های شغلی باشد را قابل دفاع دانست و اظهار کرد: در این راستا نهادهای امنیتی موظف به بسترسازی برای جلب اعتماد سرمایه گذاران هستند.

حجت الاسلام و المسلمین علوی خاطرنشان کرد: اگر در دستگاه‌های دولتی در زمینه ارائه مجوز یا همکاری با کارآفرینان تقابلی مشاهده شود و افرادی سنگ اندازی کنند با برخورد قهری از سوی نهادهای امنیتی مواجه خواهند شد.

پایان پیام
دُرنیوز
اخبار منتشره به نقل از وزیر امور خارجه در برخی خبرگزاری‌ها مبنی بر همکاری ایران با آمریکا در عراق در ازای رفع تحریم‌های ایران در شورای امنیت، صحیح ...

سخنگوی وزارت امور خارجه خبر همکاری ایران با آمریکا در عراق برای رفع تحریم‌های ایران در شورای امنیت به نقل از وزیر امور خارجه را تکذیب کرد. 

به گزارش ایلنا، مرضیه افخم اظهار داشت: اخبار منتشره به نقل از وزیر امور خارجه در برخی خبرگزاری‌ها مبنی بر همکاری ایران با آمریکا در عراق در ازای رفع تحریم‌های ایران در شورای امنیت، صحیح نیست و چنین موضوعی طرح نشده است و اخبار منتشره در این زمینه بی‌اساس است.

پایان پیام

تهران/ واحد مرکزی خبر/ سیاسی 31 / 05/ 1393
شبکه تلویزیونی العربیه لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد : چاک هیگل وزیر دفاع آمریکا در نشست خبری مشترک با رییس ستاد مشترک ارتش این کشور تصریح کرد که عملیات هوایی آمریکا در عراق بر قدرت و توانمندی داعش برای به دست گرفتن زمام امور تاثیر گذاشته است.
مسابقه بزرگ طراحی
منبع خبری

Please Wait...

نام و نام خانوادگی
نام:   
نام خانوادگی:   

رمز عبور
رمز عبور قبلی:
رمز عبور جدید:
تکرار رمز عبور جدید:  


تازه ترین خبرها
مهم ترین ترین خبرها
اخبار کلمه های کلیدی